Літній кубок RIA «Що? Де? Коли?

Літній кубок RIA «Що? Де? Коли?

Літній кубок RIA «Що? Де? Коли?», або як за один вечір заробити своїм розумом на відпочинок. 

Федерація інтелектуально-спортивних ігор, ТМ «Україночка» та Медійний дім «RIA» запрошують команди підприємств, спільнот та просто друзів у складі 6 осіб до участі в турнірі із інтелектуальних ігор Літній кубок RIA «Що? Де? Коли?»!
Турнір відбудеться 28 липня 2016 року о 19-00 в ресторані «Арт-Хаус», вул. Замостянська 26а. 

Вінницькому інтелектуальному клубу вже 23 роки. За цей час пройшли та стали традиційними безліч турнірів та заходів, які щоразу збирають повні зали охочих до мозкового адреналіну. І нарешті завдяки підтримці партнерів з’явилась можливість здивувати публіку незвичним турніром. 

Розкішний інтер’єр ресторану «Арт-Хаус» створює атмосферу елітарності, що цілком відповідає задумці та формату турніру. Досвідчені та відомі далеко за межами України редактори спортивного «Що? Де? Коли?» – Віктор Байрак та Дмитро Башук, - підготували для учасників три ігрових тури по 12 запитань в кожному.

За кількістю правильних відповідей на всі ці 36 запитань і визначиться головний переможець. 
Організатори, партнери та генеральний спонсор – ТМ «Україночка», підготували поціновувачам інтелектуальних ігор справді достойні призи, головним із яких буде відпочинок в одному із заміських комплексів для всієї команди! І на цьому сюрпризи не закінчуються, запевняє Сергій Штельмах, голова Федерації інтелектуально-спортивних ігор. 

Команда, що дасть найбільшу кількість правильних відповідей на 36 запитань також потрапить за призовий стіл, де, подібно до телеверсії гри, за правильні відповіді на кожне запитання передбачено окремий приз від партнера сектору! 

Турніри із «Що? Де? Коли?» - не лише один із популярних видів корпоративного відпочинку, а й можливість для колективу «переключити» голову із робочої рутини, проявити ерудицію, розвинути логічне, асоціативне та абстрактне мислення, відкрити себе для колег і керівництва із нової сторони. 

Ви неодмінно маєте спробувати себе в цьому!
Не зволікайте та реєструйтесь на участь у грі за тел.: 0432 60 40 43, (063)668 67 68, (098)479 72 52 та долучайтесь до спільнот в соціальних мережах: https://www.facebook.com/groups/riacup2016/  та https://new.vk.com/cup_ria

Коментарі до події
Дивись інші події для відпочинку Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook