Мистецький проект «Хорові асамблеї М. Леонтовича»

Мистецький проект «Хорові асамблеї М. Леонтовича»

Всі анонси від: Зоря

 Департамент культури Вінницької міської ради запрошує вінничан та гостей міста на «Хорові асамблеї Леонтовича»! Це  мистецький проект, що присвячений 100-річчю «Щедрика».

В рамках проекту з 6 по 9 грудня на глядачів чекають концерти у Вінницькому міському Палаці мистецтв під гаслом «Співаймо «Щедрик» разом!»

Розклад концертів: 
 - 6 грудня
до Вінниці завітає Львівська державна академічна чоловіча хорова капела «Дударик», уславлений колектив, що було засновано 1971 року Миколою Кацалом за сприяння Українського Музичного Товариства у Львові. В репертуарі капели – концерти Дмитра Бортнянського, Артема Веделя, Максима Березовського, коляди і щедрівки в обробках українських композиторів – Миколи Лисенка, Миколи Леонтовича, Кирила Стеценка, Олександра Кошиця. У 1983 році капела була нагороджена дипломом Президії Верховної Ради України, а в 1989 році капелу нагороджено Премією ім. Тараса Шевченка - найвищою урядовою нагородою в галузі культури. Початок концерту о 18.00 у Вінницькому міському Палаці мистецтв.

- 7 грудня у Вінницькій дитячій школі мистцтв буде проведено майстер-клас з хорового мистецтва за участю провідних фахівців з міст України. Початок о 16.00.

- 8 грудня у Вінницькому міському Палаці мистецтв співатимуть хороів колективи початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів нашого міста та Академічний міський камерний хор «Вінниця». Початок концерту о 18.00.

- 9 грудня для вінничан у палаці мистецтв співатиме київський ансамбль солістів «Благовість». Цей колектив, що складається з всього 15 музикантів, існує з 1992 року. Особливість творчого методу ансамблю в тому, що кожен із співаків є і солістом, і ансамблістом, і хормейстером. Таке поєднання блискучих вокальних даних з високою професійною майстерністю дає змогу невеликій кількості співаків озвучувати найбільші концертні зали та створювати найрізнобарвнішу палітру програм - від сольних концертів окремих співаків до виконання хорових кантат і мес. Основу репертуару складає вітчизняна та світова духовна музика. Поряд з цим ансамбль має програми українських народних пісень, колядок і щедрівок, оригінальних творів сучасних українських та зарубіжних композиторів. Художній керівник - заслужена артистка України – Тетяна Кумановська. Головний диригент – заслужений артист України Сергій Адаменко.

Зваітайте на концерти в рамках мистецького проекту «Хорові асамблеї Леонтовича», щоб почути не лише «Щедрик», а й інші твори нашого талановитого земляка.
Квитки можна придбати в касах палацу мистецтв та у КЗ «Райдуга».
Довідки за телефоном (0432) 61-16-72.

Коментарі до події
Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook