Модний рекорд по-вінницьки на день міста

Модний рекорд по-вінницьки на день міста

5 вересня на день міста Вінниця встановлюватиме модний рекорд України разом з дизайнером Світланою Теренчук! Це буде найдовший в Україні модний подіум.
Подіумом стануть вулиці міста і по них пройдуть моделі вбрані у одяг з зображенням вінницьких памяток від дизайнерки. 

Дизайнер Світлана Теренчук створює колекцію одягу з 20 одиниць (сукні та чоловічі кофтини - футболки) із зображенням визначних місць міста Вінниці. Зображення на одязі малюються вручну, як картини, особисто дизайнером, спеціальними фарбами. 

У день міста 20 моделей, вбраних у дизайнерський розмальований одяг, вишикуються на Барське шосе  та пройдуть через усе місто, як подіумом, проходячи визначні місця Вінниці, при цьому модель, на одязі якої воно зображене, виходить на перше місце і очолює колону. Коли колона дійде до центральної вулиці міста, до неї приєднаються діти (маленькі модниці з модельного агенства «PRINCESS»). Після проходження модним подіумом до останньої точки, де закінчується місто Вінниця (Немирівське шосе), відбудеться фініш.
 
Загалом моделі агенції «Grace» під час встановлення рекорду України пройдуть подіумом через усе місто, який сягне більше 11 км.! Святкове завершення та нагородження дизайнерки відбудеться на одній зі сцен міста, де буде проведена презентація даної колекції та вручення сертифікату про рекорд України.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення