«НЕЗРІВНЯННА» 17 листопада у Вінниці! Музична комедія

«НЕЗРІВНЯННА» 17 листопада у Вінниці! Музична комедія

Всі анонси від: Компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ»

Улюблені актори НАТАЛІЯ СУМСЬКА та АНАТОЛІЙ ХОСТІКОЄВ везуть незабутнє свято у Вінницю!

17 листопада о 19.00 у театрі імені Садовського нас чекає море виняткових емоцій і надзвичайна музична комедія «НЕЗРІВНЯННА»!

Це одна з найгучніших і найбільш відвідуваних вистав Національного театру імені Франка!

Феєрична, легка і дуже весела музична постановка не залишає байдужим жодного глядача!

  • Приголомшлива акторська гра!
  • Грандіозний драматургічний матеріал!
  • Цікаві режисерські рішення і вишукані костюми!
  • Чудові музичні номери і оркестр на сцені!
  • Кумедні оперні партії, справжні мюзикли та складні номери із задіянням каскадерів та польотом головної героїні на янгольських крилах над сценою…

Вистава по-справжньому вражає, даруючи незабутні емоції кожному!

В центрі оповіді — реальна історія неординарної особистості кінця ХІХ - початку ХХ століття Флоренс Фостер Дженкінс  - американської піаністки та співачки (сопрано) , що стала однією з найперших представниць «аутсайдерської музики».

Незважаючи на відсутність музичного слуху і почуття ритму (!), вона вважала себе неперевершеною співачкою, стала дуже відомою, виступала навіть у знаменитому «Карнегі-Хол» і прожила надзвичайно цікаве насичене життя...

Її бажання співу було таким відчайдушним, що на власні кошти вона виступала на численних сценах Америки. Флоренс були притаманні незбагненні флюїди, вона володіла магнетизмом, який зачаровував глядачів, примушував знов і знов вслухатися в дивні рулади її голосу, поринати в одержимість натури, що змітала канони партитур і вільно парила поміж нотами.

Так чи інакше, але ця жінка була фантастичною, незбагненною, незрівнянною — Актрисою!

Жінкою, котра співала як хотіла!

КВИТКИ НА ВИСТАВУ ВЖЕ У ПРОДАЖУ!

Вартість квитків – 220-450 гривень.

Купуйте квитки в один клік на сайті http://bilet.vn.ua, у касах Будинку офіцерів, Вінницького театру імені Садовського, ТСК «Магігранд» (2 поверх), ТЦ «Петроцентр» та замовляйте безкоштовну доставку квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (0432)57-55-55, (093)101-00-63 і (098)101-00-63.

Вперше історія «Незрівнянної» була показана в Бірмінгемському репертуарному театрі у 2005 році з подальшим прокатом у Лондонському The West End.

Тільки за перші 5 років «Glorious!» була перекладена 15 мовами і поставлена у 22 країнах. П’єса здобула номінацію на престижну премію Лоуренса Олів’є як «найкраща нова комедія», а по всьому світу у ній зіграло ціле сузір'я дів світової оперної та театральної сцени!

Взявши за основу п’єсу сучасного англійського драматурга Пітера Квілтера, у комедії «НЕЗРІВНЯННА» Анатолій Хостікоєв, як режисер і актор, та Наталія Сумська, як актриса, вибудовують ідеальний світ, в якому не існує зла, заздрощів, горя, всіх тих бід, які супроводжують людину протягом життя.

Тут царює музика, краса фантастичного світу театру і неймовірне, ідеальне єднання людських душ!

Не пропустіть 17 листопада о 19.00 у Вінницькому театрі імені Садовського музичну комедію «НЕЗРІВНЯННА» - дивовижну історію, присвячена мистецтву, спроможному творити дива, фантастично впливати на людей, зачаровувати, захоплювати, відкриваючи в кожному талант добра, світла, щиросердності і краси!

Організатор – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення