Тренінг "Базова реанімація у дорослого"

Тренінг "Базова реанімація у дорослого"

Всі анонси від: Артинов - креативний простір

Кожна людина хоча б раз у житті зустрічалася із ситуацією, коли хтось потребував невідкладної  допомоги. Але не завжди швидка допомога прибуває вчасно на місце події, тому будь-хто повинен  знати правила надання першої допомоги.

Навчитись рятувати життя відтепер під силу кожному бажаючому! Кожен, хто знаходиться першим біля людини в стані зупинки кровообігу, повинен вірно розпочати рятувальні дії - від цього буде залежати виживання даної людини. Тому кожна свідома людина та навіть дитина повинна володіти даними навиками, зокрема кожен співробітник силових структур та тим більш медичний працівник!

Увага! Акція!
Придбавши даний курс Ви отримаєте дистанційний курс базової реанімації в подарунок (доступ до відеоматеріалів та демонстрацій типових варіантів дій в різних ситуаціях на постійну основу з окремим сертифікатом).

Курс присвячений вивченню теоритичних та практичних аспектів базовой реанімації (BLS), а саме:

 ►Курс буде цікавим та корисним як для медичних, так і для немедичних працівників. Ми будем навчатися ланцюгу виживання, як правильно виконувати компресії грудної клітки та проводити безпечно штучне дихання, працювати з автоматичним зовгішнім дефібрилятором (АЗД).
В даному курсі зосередженно максимальну кількість відпрацювань практичних навичок, вироблення м'язевої пам'яті та відточення всіх дій до автоматизму.

Для вас підготовленно багато симуляційних сценаріїв, взятих з реального життя.

Даний курс має вартість - 700 грн.

Для лікарів - 15 балів БПР

Детальна інформація про курс та реєстрація на нашому порталі: https://aemc.org.ua/courses/course/1722/

Телефон контактний: (097)281-93-19
Сторінка заходу на фейсбук

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення