Пригоди італійців в Італії

Пригоди італійців в Італії

Всі анонси від: Будинок офіцерів

Цієї осені на Вінницю чекає грандіозна прем'єра комедійної вистави у двох діях "Пригоди італійців в Італії"!  

Сюжет: В Неаполь до свого племінника студента медінституту приїздить мільйонер Феліче Шошамокка на відкриття психіатричної клініки, яку він фінансує. Він і не підозрює, що його небожа вже давно вигнали з університету, а всі дядечкові гроші він просто програє і прогулює, запевнюючи родича, що диплом лікаря-психіатра у нього в кишені, а клініка для душевно хворих повністю готова та лікує важких пацієнтів. Але саме зараз настає час, коли Чічілло має продемонструвати свої успіхи.
Що може запропонувати молодий гуляка поважній людині, крім своїх боргів? Йому нічого не залішається, окрім як видати хостел «Stella» за кращу в Італії психлікарню, а своїх знайомих представити пацієнтами з психічними патологіями. Так мільйонер Феліче опиняється в домі божевільних серед нормальних людей, але у кожного з них є свої дивацтва, завдяки яким герої постійно потрапляють у комедійні ситуації. А коли вони збираються всі разом, їх компанія нагадує справжню божевільню.

Дві години комедії характерів переконає вас в тому, що диваки посеред нас. І будьте обережні, бо можливо один із них актор, що репетирує Отелло та сидить зараз поруч із вами. 
 

В ролях: Олексій Вертинський, Руслана Писанка, Лесь Задніпровський, Крістіна Синельник, Володимир Кокотунов та іншіДата:  23 вересня
Де: Будинок офіцерів
Початок: 19:00
Вартість квитків: від 180 грн

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення