Розклад богослужінь у кафедральному соборі

Розклад богослужінь у кафедральному соборі

З урахуванням нових вимог у зв’язку із запровадженням Кабінетом Міністрів України режиму надзвичайної ситуації на всій території України) щодо проведення богослужінь у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці.

Собор відкритий щодня з 7.30 до 18.30 для особистого відвідування і молитви, для звершення приватних треб (панахида, молебень та ін.), спілкування зі священнослужителями та подання записок для поминання на Літургії за умови додержання встановлених загальних правил, зокрема, одночасного перебування у храмі обмеженої кількості осіб та дотримання відстані між ними не менше як 1,5 метри.

На час запровадження державою, органами влади та місцевого самоврядування особливих посилених обмежень свободи пересування та свободи зібрань, протягом дії цих посилених обмежень Божественна Літургія буде звершуватись у соборі самими лише священнослужителями та церковнослужителями і співаками, без особистої присутності мирян.

Під час проведення таких богослужінь миряни мають долучатися до спільної молитви, використовуючи можливості віддаленого зв’язку (медіатрансляції).

Відеотрансляції Божественної літургії зі Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Вінниці відбуваються за наступним графіком: щосуботи – Літургія о 8.00, вечірнє богослужіння о 17.00, та щонеділі – Літургія о 9.00 та вечірнє богослужіння о 17.00, в ефірі телеканалу ВІТА, а також у мережі Інтернет – на офіційній сторінці Вінницько-Барської єпархії ПЦУна сторінці єпархії у Facebook та на каналі єпархії в Youtube.

Парафіянам, які бажають причаститися, Святі Христові Тайни будуть надаватися індивідуально в наступні дні: субота – з 10.00 до 12.00 (по закінченню Літургії), неділя – з 9.00 до 13.00 (під час і після закінчення Літургії).

Як тимчасовий надзвичайний захід причастя віруючих у соборі буде звершуватися у той самий спосіб, як воно здійснюється священнослужителями під час літургії ранішосвячених Дарів (подаватиметься кожному віруючому індивідуально в руки над платом).

Запивка після причастя не подаватиметься, натомість буде запропонована частина просфори або антидору.

Таїнства Сповіді та Причастя за бажанням та потребою парафіян під час карантину можуть бути подані їм індивідуально вдома запасними Дарами. Просимо таких парафіян або їхніх родичів повідомити про бажання причаститися вдома за телефоном: +38(098)318-99-64.

Записки для поминання на суботніх та недільних літургіях будуть прийматися у соборі щоденно. Для тих, хто не зможе подати записку особисто і не буде присутній на Літургії, пропонується (на час карантину) повідомляти імена ваших рідних і близьких у SMS або у повідомленні на Viber чи WhatsApp за номером +38(098)318-99-64.

Якщо Ви бажаєте зробити добровільну пожертву на храм і підтримати діяльність релігійної громади, або маєте інші запитання, просимо звертатися за додатковою інформацією за номером +38(098)318-99-64.

Парафіяни – це велика сім’я, яка об’єднана навколо свого храму, тому просимо посилено молитися один за одного, за митрополита Симеона та усіх священнослужителів собору.

Пресслужба Вінницько-Барської єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення