Дізнавайтеся більше про святкування Великодня у Вінниці

Великдень у Вінниці - довгоочікуване свято для всіх православних. У День Світлого Христового Воскресіння закінчується піст. До столу готують паски, фарбовані яйця та інші частування. Традиційний колір, в який фарбують яйця - червоний. Але в наш час вже немає строгих правил на цей рахунок, тому в такій справі можна проявити творчість. Багато умільців влаштовують великодні майстер-класи, де в якості прикраси яєць використовуються не тільки фарби і наклейки.

Щоб дізнатися, де в місті пройдуть найважливіші та найцікавіші великодні події, прогляньте добірки MoeMisto. У них зібрані головні події і місця, де буде особлива атмосфера. Розклад Великодніх богослужінь, дитячі майстер-класи, благодійні акції, великі фестивалі - маса ідей, як провести святковий день. Великдень в 2019 році пройде 28 квітня. Дата свята не прив'язана до числа, день вираховують за місячним календарем.

Не потрібно відрізняти, якого числа Пасха у Вінниці православна, а якого - католицька. Як тільки ви дізналися, коли свято, починайте готуватися до нього. Варто подумати про те, що у нас це традиційно дуже світлий день. Тому лаятися і сваритися не можна. Така дата - привід зібратися за круглим столом з близькими, помиритися, якщо з кимось посварився. У цей день не прийнято відвідувати кладовища або читати панахиди за померлими. Можна з упевненістю сказати, що в Вінниці збереться безліч парафіян на святковій службі храмів. Також у місті на Європейській площі будуть проходити спеціальні заходи в рамках Великоднього фестивалю.

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення