Сергій Притула з «Вар’яти Шоу» 1 січня у Вінниці

Сергій Притула з «Вар’яти Шоу» 1 січня у Вінниці

Як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш… Вінниця про щастя у 2017-му році вже може не  турбуватися, адже перший день Нового року зустріне у компанії найвеселішого гумористичного-шоу України - «Вар’яти Шоу».

1 січня о 20.00 у Вінницькому театрі імені Садовського Сергій Притула і його вірні друзі з «Вар’яти Шоу» подарують вінничанам і всім гостям міста свою абсолютно нову концертну програму.

«Вар’яти Шоу» - це не просто талановиті гумористи і співочі актори, кожна репліка і навіть жест яких миттєво викликають хвилю сміху у залі, вони - справжні улюбленці публіки. За п’ять років існування «Вар’яти Шоу» всім довели, що україномовний гумор - це гумор найвищого ґатунку! 

Стільки сміху, скільки у червні було на їхньому концерті, Вінниця ще не бачила! Абсолютний аншлаг, абсолютний захват і бажання, щоб ці години щастя і гумору не закінчувалися ніколи, переповнювали кожного присутнього.Вінничани сміялися до сліз, найбурхливішими аплодисментами стоячи проводжали артистів і потім ще довго сперечалися, який з сотень влучних жартів був найкращим.  Тоді Сергій Притула пообіцяв, що обов’язково повернеться у Вінницю з новою концертною програмою. І як людина слова, обіцяне виконує.

Нову порцію найвеселіших жартів, мініатюр, гумористичних пісень і монологів улюблених «вар’ятів» вінничани отримають у якості новорічного подарунка від компанії «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ», завдяки якій цього року Вінницю відвідали десятки найкращих артистів України і світу.

Концерт «Вар’яти Шоу» пройде 1 січня у театрі імені Садовського, щоби найкращий настрій і позитив ні на мить не покидали вінничан у Новому році.

«Вар’яти Шоу» - це гумористичне шоу, яке треба бачити всією сім’єю! У ньому немає політики і нецензурщини, майже всі жарти взяті з життя, з тих кумедних ситуацій, у які ми потрапляємо у побуті та стосунках. І саме тому, що близькі кожному, вони одразу знаходять шлях до серця всіх глядачів. 

«Вар’яти Шоу» - це дві години безперервного мегавеселого настрою, шалена енергетика і суцільний позитив!Порадуйте своїх близьких таким новорічним подарунком і в жодному разі не забудьте про себе!

1 січня о 20.00 у театрі імені Садовського Сергій Притула і «Вар’яти Шоу» будуть чекати всю Вінницю!

Квитки на концерт можна придбати у касах Будинку офіцерів і театру імені Садовського, на сайті http://bilet.vn.ua/
І не забувайте про унікальний сервіс - безкоштовну доставку квитків, яку вінничанам дарує компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».  Лише подзвоніть за телефоном (0432)57-55-55 - і обраний квиточок кур’єр абсолютно безкоштовно доставить вам у будь-яку точку міста!

Вартість квитків - 200-600 гривень.

Більше подій від організатора: Компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ»
Розповісти друзям
Концерти у Вінниці! Підписуйся та отримуй анонс на електронну пошту.
Ім'я
Email
Читають зараз: 1
(0)
Коментарі

Ми у соц. мережах

sp