Наукове шоу від "Шаленої лабораторії"

Наукове шоу від "Шаленої лабораторії"

Всі анонси від: Шалена лабораторія

Весела та захоплююча наука від «Шаленої лабораторії» подарує вам нові враження. Команда кумедних хіміків здійснюють майже магічні досліди та експерименти, які зацікавлять не тільки дорослих, але й маленьких дітей та підлітків.

Веселі хіміки «Шаленої лабораторії» здивують вас різноманітною та драйвовою програмою, яка гарантує видовищні спецефекти: шоу з рідким азотом, кільця з диму, полум’я в руці та багато іншого. Науково-розважальне шоу «Шалена лабораторія» пропонує свої послуги на різноманітних святах. Такий виступ може бути чудовим подарунком близьким на день народження, весілля або, навіть, колегам на корпоративі. Програма «Шаленої лабораторії» компактна за локацією, але масштабна за сутністю. Вистави можна організувати як у маленькій кімнаті, так і під відкритим небом. А на майтер-класах у вас з'явиться можливість власними руками створити неймовірне явище, видовище чи поласувати hand-made морозивом.

В цікавій формі вони доведуть, що світ науки може бути неймовірним.Чим вас здивують ці шалені професори?

  • Оптимальна тривалість виступу від 30 до 60 хвилин. За такий час глядачі не втомляться, а лише захопляться чимось новим.
  • Всі виступи абсолютно безпечні для здоров’я і не вимагають багато місця. Провести їх можна у маленькій кімнаті, великому залі або на свіжому повітрі.
  • Програма розрахована на різні вікові категорії. Вона підходить як для дошкільнят та школярів, так і для дорослих.
  • Інтерактивність дає можливість вам взяти участь у науковому шоу.

Ми на Facebook 

Розклад
Дивись інші події для дітей Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook