Навчальний курс "Шлях до мільйону"

Навчальний курс "Шлях до мільйону"

Сьогодні бути фінансово освіченим, приносить дуже багато користі. Завдяки цьому відкриваються нові можливості, відбувається особистий та професійний ріст.

«Be Rich» це центр розвитку фінансового інтелекту, навчання в якому здійснюється з використанням сучасної методики. Ми навчаємо граючись, це дає можливість за короткий час оволодіти навиком, бачити навколо себе можливості для заробітку і використовувати їх. Ставити і досягати мети. Розвинути економічне мислення. Втілювати найсміливіші задуми. Навчаючись у нас ви дізнаєтесь, як працює фондовий ринок, інвестиції в бізнес і нерухомість. Як стати фінансово незалежним. Навчитеся мислити як успішна людина. Керувати вашими доходами і часом. Вмінню вести переговори. Налагоджувати партнерські відносини. Методика навчання розроблена для людей різного віку від 8 до 100 років. Під час навчання імітується реальне життя людини в фінансово-економічних умовах України. Ви пройдете шлях від найманого працівника до мільйонера. Запрошуємо вас, на наш навчальний курс "Шлях до мільйону".

Об’єм курсу:

Курси для дітей з 8 до 11 років. Навчання + гра "Грошовий потік"- 9 місяців 45 занять. Ігровий навчальний курс - 6 місяців 12 занять.

Курси для дітей з 12 до 15 років. Навчальний курс - 10 тижнів 5 занять. Ігровий навчальний курс - 6 місяців 12 занять.

Для дорослих з 16 до 100 років Ігровий навчальний курс - 6 місяців 12 занять.

Початок навчання: 03.03.2018

Вартість за курс: від 2400 грн, за заняття: від 150 грн 

Кожен участник отримає сертифікат про проходження курсу.

Довідки за телефонами: 068 058 25 30; 093 806 54 19

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook