Навчальний курс "Шлях до мільйону"

Навчальний курс "Шлях до мільйону"

Подія минула
за курс: 2400 грн, за заняття: 150 грн

Сьогодні бути фінансово освіченим, приносить дуже багато користі. Завдяки цьому відкриваються нові можливості, відбувається особистий та професійний ріст.

«Be Rich» це центр розвитку фінансового інтелекту, навчання в якому здійснюється з використанням сучасної методики. Ми навчаємо граючись, це дає можливість за короткий час оволодіти навиком, бачити навколо себе можливості для заробітку і використовувати їх. Ставити і досягати мети. Розвинути економічне мислення. Втілювати найсміливіші задуми. Навчаючись у нас ви дізнаєтесь, як працює фондовий ринок, інвестиції в бізнес і нерухомість. Як стати фінансово незалежним. Навчитеся мислити як успішна людина. Керувати вашими доходами і часом. Вмінню вести переговори. Налагоджувати партнерські відносини. Методика навчання розроблена для людей різного віку від 8 до 100 років. Під час навчання імітується реальне життя людини в фінансово-економічних умовах України. Ви пройдете шлях від найманого працівника до мільйонера. Запрошуємо вас, на наш навчальний курс "Шлях до мільйону".

Об’єм курсу:

Курси для дітей з 8 до 11 років. Навчання + гра "Грошовий потік"- 9 місяців 45 занять. Ігровий навчальний курс - 6 місяців 12 занять.

Курси для дітей з 12 до 15 років. Навчальний курс - 10 тижнів 5 занять. Ігровий навчальний курс - 6 місяців 12 занять.

Для дорослих з 16 до 100 років Ігровий навчальний курс - 6 місяців 12 занять.

Початок навчання: 03.03.2018

Вартість за курс: від 2400 грн, за заняття: від 150 грн 

Кожен участник отримає сертифікат про проходження курсу.

Довідки за телефонами: 068 058 25 30; 093 806 54 19

Коментарі до події
Дивись інші події Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook