Speed Dating  - швидкі побачення

Speed Dating - швидкі побачення

Speed Dating вже у Вінниці!  Швиденько заповнюй аплікаційну форму. Нові знайомства, друзі, а може навіть кохані люди, все це допоможе тобі знайти Speed dating — новий формат знайомств.

Від 10 хлопців і 10 дівчат збираються в одному місці. Всім видаються спеціальні картки для нотаток зі списком учасників/учасниць протилежної статі. Кожен пара учасників та учасниць спілкується 4 хвилини. За сигналом хлопці пересідають за наступний столик.
Наступного дня ви отримуєте електронного листа з контактами тих, з ким у вас збіглися симпатії. Далі все залежить від вас. 1 дзвінок + 1 назначена зустріч = нове знайомство з цікавою людиною.

Організатором даного заходу є Молодіжний Банк Ініціатив (МБІ) - активні, ініціативні молоді люди, які вірять в те, що молодь може сприяти позитивним змінам в місті. Більше того, вони роблять виклик усім пасивним мешканцям міста і беруться самостійно назбирати кошти на конкурс грантів для молоді Вінниці.
МБІ ставить собі за мету назбирати до травня 2018 року 5000 грн., які будуть використанні для фінансування 5 соціальних проектів, ініційованих молоддю нашого міста.
Speed Dating - це перший фандрайзинговий захід МБІ, усі кошти зібрані завдяки даному заходу будуть використані на фінансування молодіжних соціальних проектів у травні 2018 року.
Захід орієнтований на молодь студентського віку.

Місце проведення: Buro,  вул. М. Оводова, 62
Реєстрація відкрита до 18.00, 8 листопада.
Реєстраційний внесок за участь – 30 гривень.
Випробовуй долю і відповідай на запитання!
Для участі необхідно зареєструватись

Коментарі до події
Дивись інші вечірки Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook