Студія «КВАРТАЛ-95». Нова програма-2017

Студія «КВАРТАЛ-95». Нова програма-2017

Всі анонси від: Компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ»

Володимир Зеленський, Євген Кошовий, Олена Кравець, Степан Казанін, Олександр Пікалов, Юрій Крапов і всі улюблені «кварталівці» вже скоро у Вінниці!

4 червня о 19.00 у Будинку офіцерів Студія «Квартал-95» порадує своїх вінницьких шанувальників новою програмою 2017, яку гумористи з тріумфом презентували на гастролях в Америці, Австралії, Ізраїлю та багатьох інших країнах.
Нові образи, свіжі жарти, актуальні пародії, яскраві пісні - все у одному неповторному концерті лише для вас!

Студія «Квартал-95» з нетерпінням чекає своїх глядачів! І зверніть увагу: без гарного настрою квиток не дійсний!Чекаємо вас, готуємось сміятися і веселитися всі разом!

Квитки на концерт вже у продажу!
Купуйте квитки в один клік на сайті http://bilet.vn.ua 

Запитуйте у касах Будинку офіцерів, Вінницького театру імені Садовського, ТСК «Магігранд» (2 поверх) і ТЦ «Петроцентр».
Замовляйте безкоштовну доставку квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (0432)57-55-55, (093)101-00- 63 і (098)101-00- 63.
Гумор «Кварталу» - це чудові ліки від будь-яких прикростей і негараздів, які дарують гарний настрій і дозволяють зберігати оптимізм та здоровий погляд на світ. Студія «Квартал-95» вже 14 років радує Україну і світ новими смішними телевізійними проектами й веселими кінокомедіями.
Гумор «кварталівців» завжди свіжий і актуальний, гострий і точний.
Ніхто, крім них, не вміє так влучно подавати блискавичну інтерпретація подій, що відбуваються у громадсько-політичному житті країни через призму здорової іронії й сарказму.

Чимало українців вже звикли пізнавати новини саме із шоу «Вечірній Квартал». У шоу по-доброму і від душі глузують із політиків і спортсменів, музикантів і телезірок, причому найчастіше - разом з ними ж.

«Вечірній Квартал» давно б'є рекорди по телевізійних рейтингах, а вдячні глядачі, що забивають під зав'язку всі зали, де проходять концерти «Кварталу95», називають гумористів «народними антидепресантами».
Найкращим продуктом Студії «Квартал 95», безумовно, є живі концертні виступи її талановитих артистів на чолі з винятковим Володимиром Зеленським.
Всіх, хто потрапить на живий виступ «Кварталу 95» у Вінниці, чекає нова двогодинна програма без антракту.

Дві години невтримного реготу й сміху до сліз варті того, щоб піти на це шоу!
Не пропустіть 4 червня о 19.00 концерт «Кварталу-95» у вінницькому Будинку офіцерів!
Організатор – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

Коментарі до події
Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook