«СВІТОВІ ХІТИ» від Prime Orchestra у Вінниці!

«СВІТОВІ ХІТИ» від Prime Orchestra у Вінниці!

Всі анонси від: Компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ»

Це музичне шоу назавжди змінило уявлення глядачів про те, яким має бути сучасний симфонічний оркестр!

Вінниця, зустрічай нову шалену програму «СВІТОВІ ХІТИ» від Prime Orchestra!

26 листопада о 19.00 у Будинку офіцерів нас чекає свіжа порція музичних експериментів, нових неординарних прочитань культових хітів, яскраве шоу, приголомшливі вокалісти, епатажні костюми, спецефекти і ураган емоцій!

У новій феєричній програмі почуємо легендарні хіти не тільки титанів рок- і поп-культур, але і кращі композиції всесвітньовідомих електронних проектів!

Prime Orchestra - унікальне явище на українській сцені.

На рахунку Prime Orchestra БІЛЬШЕ 300 КОНЦЕРТІВ у різних країнах світу!

До складу унікального колективу, крім традиційних для оркестрів музикантів, входять рок-бенд, епатажні вокалісти і навіть діджей.

Цей кроссовер проект являє собою симбіоз традицій і новаторства - кращих світових хітів рок, поп і електронної танцювальної музики в оригінальній симфонічній інтерпретації, яка дарує добре відомим композицій нове життя, а глядачам - можливість відкрити незвідані грані улюбленої музики!

ПОСПІШАЙТЕ ПРИДБАТИ КВИТКИ! 

Вартість – від 150 до 380 гривень.

Історія симфонічного шоу «СВІТОВІ ХІТИ» і самого Prime Orchestra розпочалася у Харкові навесні 2014 року разом із першою програмою «Світові хіти & Depeche Mode», після якої пішли «Музика любові», Rock Stars, Golden Collection та інші.

Prime Orchestra виступали на найбільших концертних майданчиках України, Литви, Латвії, Естонії та Польщі, проїхали тисячі кілометрів у турах, мають мільйони переглядів у Інтернеті й захоплених шанувальників по усьому світу.

Команда Prime Orchestra постійно розширює музичні горизонти і експериментує, змішуючи жанри, музичні прийоми і звучання, а до кожної пісні вокалісти ретельно підбирають образи з епатажними вбраннями.

Кожен концерт Prime Orchestra – це феєричне шоу, високий професіоналізм, потужний звук, буря позитивних емоцій і незабутній драйв на сцені і у залі!

- Ми взяли за основу потужне живе звучання симфонічного оркестру і кращі хіти XX - XXI століть, доповнили все це харизматичним вокалом, унікальними аранжуваннями, нестандартними світловими рішеннями, а також спецефектами й новітніми сучасними технологіями звуковідтворення, що забезпечують абсолютно нове, ексклюзивне звучання… І без зайвої скромності радіємо: коктейль вийшов запальний!

Команда Prime Orchestra:

Творці та продюсери симфо-шоу «СВІТОВІ ХІТИ» - Максим Максименко та Юрій Рибалка.

Режисер - Юрій Рибалка.

Керівник оркестру та саунд-продюсер - Олексій Хорольський.

Диригент - Денис Дорошенко.

Вокал - Альона Лісняк, Андрій Кудінов.

Звукорежисер - Вадим Смородін.

Художник по світлу - Євгеній Дорошенко.

І звичайно ж прекрасні молоді та неймовірно талановиті музиканти оркестру.

Не пропустіть!

Вже скоро шалена хвиля світових хітів у виконанні Prime Orchestra сколихне Вінницю!

До зустрічі 21 листопада о 19.00 у Будинку офіцерів!

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення