Свято шоколаду у Львові

Свято шоколаду у Львові

Всі анонси від: Фора-тур

Ми їдемо до Львова - міста, про яке можна розповідати дуже багато. Його можна назвати містом легендою, маленьким Парижем, затишною бюргерською провінцією. Це місто музей під відкритим небом. Гостинно запрошуємо і Вас!

Програма подорожі:
День 1-й
 - 
14 жовтня в 4.00 ранку - збір біля маг. ГРОШ на 600 річчя.
 - 11:00 - орієнтовне прибуття у Львів. 11:00-15:00 - екскурсія «Навколо Львова за 180 хвилин». Найкращий спосіб оглянути місто – це пройти своїми ніжками та подивитись власними очима на красу навкруги. А ми в свою чергу покажемо Вам НАЙКРАЩІ місця. Довіртесь нам і гайда знайомитись з гордим містом Лева.
 -  15:00-19:00 - відвідування фестивалю ШОКОЛАДУ. Найсолодше свято країни – Національне Свято Шоколаду у Львові! Ви поринете в атмосферу «абсолютного шоколаду». Це будуть найкращі «шоколадні» вихідні у Вашому житті! Що ж цікавого на Вас чекає: - Шоколадний Ярмарок: найкращі виробники шоколаду з усієї України представлятимуть свою найсмачнішу продукцію. Грудочки шоколаду, оригінальні шоколадні напої, сувеніри - усе для вашого задоволення! - Дитяча Шоколадна країна: райський куточок для Ваших малюків, де є місто із шоколадними будівлями, залізниця, шоколадні дерева. Крім того кожен маленький гість сам зможе взяти участь у майстер-класі з виготовлення шоколадних цукерок. - Шоколадні свічки, вагончики, годинники, герої мультфільмів… Це найкращий та найсолодший час, який можна провести зі своєю родиною. Адже на Святі шоколаду знайдеться заняття до душі як для матусь та татусів, так і для їхніх маленьких ласунів.
 -  19:00-19:30 - поселення готель та вільний час.

 День 2-й
 - 09:00 – сніданок (оплачується додатково).
 - 09:30– виселення та збір біля автобуса.
 - 10:00-14:00 - нас чекає надзвичайно цікава екскурсія «Австрійський Львів» та підземеллями старого Львова. 1
 - 14:00-18:00 – час на прогулянки та купівлю сувенірів. Загляньте обов’язково у затишну кав’ярню та просто посмакуйте королівським напоєм, обов’язково зайдіть в різноманітні мануфактури /тут їх дуже багато на будь-який смак/ і відвідайте оригінальні ресторанчики. Львів – колоритне та смачне місто! Гуляйте та насолоджуйтесь!
 - 18:00 - виїзд додому.
Орієнтовне прибуття у Вінницю о 02:00

Коментарі до події
Дивись інші цікаві поїздки Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook