Свято сиру, вина та меду "Крафтовий дворик"

Свято сиру, вина та меду "Крафтовий дворик"

З 12 по 25 жовтня на Європейській площі уся Вінниця та її гості зможуть доторкнутись до історії та скуштувати крафтові вироби зі всієї України на Святі сиру, вина та меду: “Крафтовий дворик” - фестивалі справжньої ручної праці!

Усе найкраще в світі створено руками талановитих майстрів з нестримною любов’ю та частинкою своєї душі. Із покоління у покоління, передаючи родинні секрети, майстри зберігають традиційні вікові рецепти. І якщо у Вас є свій унікальний продукт, яким Ви прагнете ділитись зі світом - цей фестиваль саме для Вас!
Долучайтесь до участі - реєструйтесь за посиланням - збережемо традиції та майстерність разом.І звичайно, на кожного гостя фестивалю очікує ціла палітра оригінальних смаків справжніх крафтових продуктів за унікальними рецептами із перших рук народних митців. Ви зможете не просто придбати щось абсолютно нове, а ще й скуштувати, палосувати і спробувати усе, що побалує та розтопить ваші смакові рецептори.
Крім того, ми готуємо для Вас концертну та розважальну програму із дитячими зонами, зонами відпочинку та майстер-класами.

Асортимент страв тут чималий! На святі усі бажаючі можуть скуштувати різні види сирів, придбати або спробувати на смак вино, також у наявності різні види глінтвейну. До того ж: шашлик у лаваші, овочі гриль, реберця, риба, картопляні чіпси, чурчхела, кекси і белзіл напоїв! Для любителів солоденького у "Крафтовому дворику" можна придбати різноманітний мед: з горішками, питний, у баночках.

Для усіх відвідувачів на фестивалі є концертна програма, на сцені біля Вежі виступають різноманітні співочі колективи, а ввечері відбувається дискотека. "Родзинкою" свята стала величезна двохповерхова карусель, розважитись на якій можуть як малі так і дорослі.

 

Усе це подарує гостям незабутні враження, насолоду від оригінальних та натуральних насичених смаків, а учасникам-майстрам можливість познайомити усіх із своїми унікальними рецептами та частинкою родинної майстерності.

Коли: кожного дня з 12 по 25 жовтня

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення