Дитячий фестиваль краси талантів та моди «The best kids of Ukraine 2019»

Дитячий фестиваль краси талантів та моди «The best kids of Ukraine 2019»

Всі анонси від: Ресторан Mont Blanc

Дитячий фестиваль краси талантів та моди «The best kids of Ukraine 2019» « Найкращі діти України 2019»

Вчетверте у День захисту дітей у Вінниці пройде Дитячий фестиваль краси, талантів та моди «The best kids of Ukraine 2019» – Найкращі діти України.

Участь у конкурсі приймає понад 20 талановитих діток із різних міст України, які продемонструють кваліфікованому журі свої таланти, вміння триматися  на сцені та дефілювати, артистичні здібності. Протягом трьох днів учасників будуть знайомити між собою, готувати до конкурсу. Дітки візьмуть участь у різноманітних майстер-класах, відеоуроках, фотосесіях. Учасників конкурсу гостинно приймає дитячий ресторан  «Carroll Club»

Конкурс складається з трьох частин: візитівка, талант, фінальний вихід.

Перший вихід учасників – візитівка. Діти дефілюватимуть у вбранні нової дитячої колекції від відомої дизайнерки Світлани Теренчук.

Другий вихід – талант. Він стане основним критерієм відбору та оцінювання. Дітки представлять професійним членам журі свої таланти.

Третій та фінальний вихід – у вечірніх сукнях від весільного салону  «Княжна»

У рамках конкурсу пройдуть модні покази. Моделі дефілюватимуть у брендовому  одягу від дизайн-студії «Umanchuk» та у новій колекції від дитячої мережі «Антошка».

Із 15 травня розпочнеться інтернет-голосування на сайті «20 хвилин», за результатами якого будуть обрані Міс та Містер Інтернет. Всі охочі зможуть віддати свій голос за улюбленого учасника. Оцінювати учасників будуть за віковими категоріями, у кожній з яких будуть свої переможці.

Також організатори цього року запровадили ще одну вищу номінацію «Гран-прі». Її отримають найкращі з найкращих. Саме вони відвідають країну дитячих мрій – Діснейленд. Путівку до Діснейленду дарує офіційний партнер цьогорічного свята AnexTour.

Зіркові гості та члени журі.

Таня Воржева – молода українська співачка, екс-учасниця REAL O, солісткою якої була протягом трьох років. Новий етап в її творчості почався з презентації студійного альбому «Вільна» під сценічним ім'ям VORZHEVA.

Марина Боржемська – телеведуча каналу СТБ, тренер шоу «Зважені та щасливі», засновниця інстажурналу «BorzhemSky»

Влад Сакін – продюсер. Під його керівництвом були такі зірки як гурт «Open kids», Мішель Андраде, Нікіта Ломакін.

Світлана Теренчук – відома дизайнерка.  

Сергій Небесний – шоумен, лідер балету екстремального танцю «Super gravity»,фіналіст багатьох танцювальних змагань в Україні та Китаї, учасник проекту «Танцюють всі» (увійшов у топ 70), фіналіст конкурсу «5 зірок».

Окрім виступу учасників на гостей чекає шоу програма від гурту сучасного танцю «ArtFusion» та танцювальної студії «Jastine», сюрпризи та подарунки.

Відео: «Mango».
Фото: Деніс Дорош.
Дата проведення: 1 червня
Місце проведення: Ресторан «Mont Blanc»
Організатори: Анна Станіславенко та Катерина Просяннікова
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення