Тіна Кароль. Всеукраїнський тур "ТІНА"

Тіна Кароль. Всеукраїнський тур "ТІНА"

Всі анонси від: Будинок офіцерів

Тіна Кароль оголосила про Всеукраїнський турі «ТІНА», в рамках якого співачка дасть 55 концертів в 35-ти містах України. Прем'єра концертної програми відбудеться 24 серпня в Кам'янець-Подільській Фортеці, яка вже понад сімсот років є національним надбанням.

У Києві Тіна Кароль дасть п'ять сольних концертів поспіль на сцені Національного Палацу «Україна» - 29, 30, 31 жовтня та 1, 2 листопада 2017 року.


А у Вінниці концерт  відбудеться - 4 травня 2018 року. 

У багатьох містах Кароль зіграє по кілька концертів поспіль. Майбутній Всеукраїнський тур обіцяє бути наймасштабнішою в гастрольної історії співачки.

Нова концертна програма Тіни Кароль - це симбіоз жіночих історій, виражених в піснях і танцювальних постановок в стилі modern and contemporary.

«Багатогранність жінки - це втілення єдності і боротьби протилежностей. Ми любимо і ненавидимо, ми ображаємося і прощаємо, втрачаємо надію і знову свято віримо. Цей концерт про те, якою різною може бути любов. Я заспіваю про те, що справжня любов ніколи не перестає, а продовжує бути, жити, творити і радувати », - говорить співачка.

Тіна Кароль їде в тур на підтримку свого нового альбому - в концерті прозвучать, як прем'єри пісень, так і кращі хіти співачки.

Окремою фішкою стане пряма life-трансляція концерту на великих екранах. Буде використана багато камерна зйомка, паралельний монтаж з графікою і візуальними ефектами. Над прямою трансляцією буде працювати режисерська команда на чолі з Максимом Деліергіевим.

Глядачі зможуть побачити те, що не видно із залу для глядачів, розгледіти кожну прожите емоцію улюбленої співачки. Сучасна хореографія, живий звук, світлові та відео спецефекти зроблять шоу яскравим і наповненим всій палітрою почуттів.

Режисерами нової сольної програми Тіни Кароль стали Наталія Острикова, Наталя Лисенкова та Марія Григоращенка, відомі своєю режисурою вокального проекту «Голос країни» на каналі 1+1.

Вартість квитків: 250-890 грн

Коментарі до події
Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook