Тіна Кароль. Всеукраїнський тур "ТІНА"

Тіна Кароль. Всеукраїнський тур "ТІНА"

Всі анонси від: Будинок офіцерів

Тіна Кароль оголосила про Всеукраїнський турі «ТІНА», в рамках якого співачка дасть 55 концертів в 35-ти містах України. Прем'єра концертної програми відбудеться 24 серпня в Кам'янець-Подільській Фортеці, яка вже понад сімсот років є національним надбанням.

У Києві Тіна Кароль дасть п'ять сольних концертів поспіль на сцені Національного Палацу «Україна» - 29, 30, 31 жовтня та 1, 2 листопада 2017 року.


А у Вінниці два концерти поспіль відбудуться весною наступного року - 4 та 5 березня 2018 року. 
    Купити квитки на концерт Тіни Кароль у Вінниці 4 березня 2018 року
    Купити квитки на концерт Тіни Кароль у Вінниці 5 березня 2018 року

У багатьох містах Кароль зіграє по кілька концертів поспіль. Майбутній Всеукраїнський тур обіцяє бути наймасштабнішою в гастрольної історії співачки.

Нова концертна програма Тіни Кароль - це симбіоз жіночих історій, виражених в піснях і танцювальних постановок в стилі modern and contemporary.

«Багатогранність жінки - це втілення єдності і боротьби протилежностей. Ми любимо і ненавидимо, ми ображаємося і прощаємо, втрачаємо надію і знову свято віримо. Цей концерт про те, якою різною може бути любов. Я заспіваю про те, що справжня любов ніколи не перестає, а продовжує бути, жити, творити і радувати », - говорить співачка.

Тіна Кароль їде в тур на підтримку свого нового альбому - в концерті прозвучать, як прем'єри пісень, так і кращі хіти співачки.

Окремою фішкою стане пряма life-трансляція концерту на великих екранах. Буде використана багато камерна зйомка, паралельний монтаж з графікою і візуальними ефектами. Над прямою трансляцією буде працювати режисерська команда на чолі з Максимом Деліергіевим.

Глядачі зможуть побачити те, що не видно із залу для глядачів, розгледіти кожну прожите емоцію улюбленої співачки. Сучасна хореографія, живий звук, світлові та відео спецефекти зроблять шоу яскравим і наповненим всій палітрою почуттів.

Режисерами нової сольної програми Тіни Кароль стали Наталія Острикова, Наталя Лисенкова та Марія Григоращенка, відомі своєю режисурою вокального проекту «Голос країни» на каналі 1+1.

Вартість квитків: 250-890 грн
   Купити квитки на концерт Тіни Кароль у Вінниці 4 березня 2018 року
   Купити квитки на концерт Тіни Кароль у Вінниці 5 березня 2018 року

Коментарі до події
Розклад
Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті по темі Читати все
Тест на знання української мови! Перевір свої знання!
Тест на знання української мови! Пе... 9 листопада відзначають День української писемності та мови!  А 21 лютого ще одне свято - Міжнародний день рідної мови,...
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook