Дізнавайтеся більше про Тур-клуб “Бідняжка” у Вінниці

Втомилися від безпросвітних буднів? Душа просить польоту, м'язи - нових відчуттів, серце - свободи? Пропонуємо відправитися в подорож.

Тур-клуб об'єднує людей різних інтересів і можливостей, для них важливо, щоб в результаті подорожей друг (клієнт) був завжди задоволений, а співробітники “Бідняжок” допоможуть у виборі правильного напряму для чергової подорожі.

Професіоналізм тур-клубу заснований на великому досвіді роботи у напрямку екскурсійних турів по Україні. Участь в професійних виставках, вибір надійних партнерів, регулярний випуск каталогів з традиційними і новими маршрутами, залучення талановитих екскурсоводів, гнучка цінова політика, впровадження нових технологій, дружний колектив, все це дозволяє “Бідняжкам” розвиватися і відчувати себе потрібними.

Постійно в арсеналі тур-клубу можна знайти більше 100 турів по Україні і за її межами.

Основні напрямки турів:

  • відпочинок в Карпатах;
  • релакс на березі Чорного моря (Україна, Болгарія);
  • автобусні тури в Європу;
  • екскурсійні тури до Львову.

Нещодавно “Бідняжки” запустили новий сервіс за допомогою якого можна зареєструвати себе та своїх друзів на подію в місті, без зайвого клопоту та при натисканні всього на всього декількох клавіш.
Розташований тур-клуб “Бідняжка” у Вінниці по вулиці Соборна, 7. Зателефонувати для отримання інформації або бронювання туру можна за номерами телефонів:  (098) 782-71-77, (093) 782-71-77.

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення