Відкритий чемпіонат області зі змішаних бойових мистецтв (UFMMA)

Відкритий чемпіонат області зі змішаних бойових мистецтв (UFMMA)

Всі анонси від: Нокаут

У Вінниці розіграють відкритий Кубок області зі змішаних бойових мистецтв

Другого жовтня у Вінниці відбудеться відкритий Кубок області зі змішаних бойових мистецтв за версією UFMMA. Змагання проходитимуть із дотриманням всіх карантинних вимог у
спорткомплексі «Нокаут» (вул. Батозька, 2).


Поєдинки почнуться о 11.00.
Вхід глядачів – вільний.

Кубок області слугуватиме відбором до складу збірної Вінницької області. Вона прийматиме участь в Чемпіонаті України з фрі-файту (український вид змішаних бойових мистецтв), що пройде 15-16 жовтня де у Києві. А також в Кубку країни зі змішаних бойових мистецтв за версією UFMMA, який відбудеться 18 листопада в столичному Палаці спорту. Він слугуватиме відбором на Чемпіонат світу.

- Всі витрати збірної Вінниччини щодо участі у всеукраїнських змаганнях будуть профінансовані нашою обласною федерацією, – сказав голова Вінницької обласної федерації змішаних бойових мистецтв (UFMMA) Вадим Кудіяров.


За словами організаторів, на змагання запрошуються всі охочі бійці. В першу чергу – представники спортивних клубів Вінниці та районів нашого краю.

Хоча в Кубку області зі змішаних бойових мистецтв зазвичай приймають участь й бійці із сусідніх регіонів – Тернопільської, Житомирської, Київської областей тощо. Адже рівень вінницьких змагань є достатньо високим.

- Є шість колективних членів обласної федерації. Це СК «Оріон» (Липовець), СК «У-Вей» (Стрижавка), СК «Січ», СК «Патріот» (обидва – Вінниця), СК «Лідер» (Калинівка) і СК «Тора каі» (Шаргород). Але запрошуємо взяти участь в Кубку області й усі інші клуби, які культивують змішані бойові мистецтва, –сказав Вадим Кудіяров.

Призерів визначатимуть у багатьох юнацьких вікових категоріях (від восьми років) та серед дорослих.
За словами організаторів, очікується близько 150 учасників. Медалісти отримають грамоти і медалі.

Спеціальними Кубками нагородять й трійку лідерів серед клубів-учасників.
Пресслужба Вінницької обласної федерації змішаних бойових мистецтв (UFMMA).

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення