Фестиваль «Покоління незалежних»

Фестиваль «Покоління незалежних»

24 серпня відбудеться обласний фестиваль «Покоління незалежних», який проходитиме у місті Вінниці на території Парку дружби народів з 13-ї години. Саме в цей час на головній сцені біля озера у Парку дружби народів розпочнеться виступ молодіжних колективів області «Нова генерація незалежних».

Хоч назва фестивалю «Покоління незалежних» демонструє, що основна аудиторія, для якої готується захід – це молодь. Разом із тим, різножанровість пропозицій дасть можливість знайти справу до душі будь-кому:

  • Творчі і креативні – зможуть насолоджуватись мистецькими виробами майстрів народної творчості, а також взяти участь у майстер-класах;
  • Для активних і витривалих працюватиме спортмайданчик, де будуть проводитись спортивні змагання;
  • Для тих, хто мріє про сцену – працюватиме караоке, а для шанувальників танцювального мистецтва проведуть майстер-класи сучасних танців.
  • Дитяче містечко з конкурсами, розвагами і солодкими призами дасть можливість дорослим відпочити на сусідніх локаціях.
  • Для тих, хто любить подорожувати - працюватиме «Туристичне містечко», де буде презентовано «туристичні магніти області», цікаві маршрути та бренд «Вінниччина – подорож за враженнями».


 - З 15-ї години танцювальний драйв подарують найкращі виконавці танцювальних студій «3Z», «ART-Fusion», «Souldance», АНТ «Фабрика талантів», «Благо».
 - О 16-30 розпочнеться музичний проєкт «Нова генерація». Свої виступи представлять співачка і композиторка, засновниця студії «OksanaSlavnaVoiceSchool, відомий реп-виконавець Чакір, рок-гурти «Пульсар» та «Декорум», кавер-гурт «Otherside».

Яскравим завершенням свята о 22-й годині стане феєричне, незабутнє лазерне шоу. Цей грандіозний масштабний фестиваль з яскравою та насиченою програмою завершить на Вінниччині плеяду ювілейних заходів, присвячених 30 –й річниці незалежності України.

Вхід вільний!
Де: Парк дружби народів
Сторінка заходу на фейсбук

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення