Фонтан Roshen! Розклад роботи!

Фонтан Roshen! Розклад роботи!

Унікальний світломузичний фонтан «Roshen» у Вінниці було запущено на Великдень, 2 травня!
Без попередження, без музичного шоу, але з глядачами!

Більше про фонтан РОШЕН у Вінниці►
Найбільший у світі річковий світломузичний Фонтан на відкритих водоймищах та реконструйована Набережна «Roshen» були відкриті 4 вересня 2011 року. «Фонтан» розташований в руслі річки Південний Буг й має довжину 140 метрів і висоту струменя до 60 м.

Технічні параметри фонтану:
Довжина – 97 м
Ширина – 10 м
Висота центрального струменя – 63 м
Розліт води по фронту – 140м
Потужність водяних насосів – 780 кВт
Кількість підводних ліхтарів – 560 шт
Плавуча платформа – загальні габаритні розміри: довжина 93,8 метри, ширина 7,5 метрів, осадка 1,36 метра, водотоннажність – близько 170 т.

Графік роботи фонтану у 2019 році: 
Понеділок:

Віторок

Середа

Четвер

П'ятниця

Субота

НеділяВже два роки поспіль Вінничани та гості міста мають змогу милуватись світломузичною програмою фонтану Рошен. Найбільш вражаючою та улюбленою для публіки стала програма з синхронізацією музики, світла та лазерних проекторів - "Маленький принц". Її полюбили як дорослі так і діти!
Дивимось на відео:До улюблених шоу-програм належить і програма "Ельфи". Уривок з цієї програми також можна побачити у відео:

Загалом вінничани та гості міста уже бачили ряд шоу-програм, які спеціально були підготовлені для фонтану Рошен у Вінниці. На сьогодні їх є 8: 
 - Робошен
 - Ельфи
 - Історія Музики
 - Лебедине озеро. Фантазія
 - Винаходи
 - Струни рідної душі
 - Маленький принц
 - поп-шоу  під хіт шведської оперної співачки меццо-сопрано - Malena Ernman  - "Perdus"
До речі, пригадати, як вигладє останнє шоу операної співачки можна уже зараз, переглянувши відео: 

Ще кілька фактів та більше цікавої інформації про Фонтан Рошен у Вінниці:


Цей соціально-культурний та інфраструктурний проект було повністю реалізовано за рахунок інвестиції Фонду Петра Порошенка. Загальна вартість проекту Набережної Рошен і Фонтану перевищує 70 млн. гривень.

Вся територія набережної Рошен знаходиться практично в ідеальному стані. До фонтану 300 м, загальна ж протяжність реконструйованої прибережної зони Південного Бугу у Вінниці - 700 м.

Задля встановлення фонтану та проведення реконструкції набережної були проведені роботи по розчистці русла річки Південний Буг в обсязі 28000 м3 грунту. Використання лазерного проектора з екраном і водно-повітряної суміші, що розподілена по всій довжині фонтану, дозволяє демонструвати на фонтані відео у форматі 3-D.

Унікальність фонтану Рошен у тому, що він не стаціонарний, а плаваючий, для збереження взимку затоплюється, перебуваючи в холодні дні під льодом. Він найбільший в Європі серед подібних.


Платформа побудована за всіма стандартами суднобудівництва, класифікована регістром судноплавства України як стоєчне судно класу К В3, та зареєстрована в реєстрі судноплавства України. Баластна система дозволяє платформі спливати для проведення технічного огляду насосів. Насосна система складається з 67 насосів датської фірми Грундфос, потужністю від 3 до 55 кВт для забезпечення фонтанних ефектів, та 30 насосів для обслуговування баластних цистерн.

Крім горизонтально ряду трубок, з яких під напором б'ють струмені води, є ряд круглих "конфорок" з підсвічуванням, здатних формувати водяні фігури різної форми.

У світлий час доби, фонтан Рошен не менше гарний, хороший огляд відкривається ліворуч, звідки всю конструкцію можна спостерігати в ракурсі на тлі небосхилу.

Коли сідає Сонце, фонтан починає виблискувати без ілюмінації - призахідне світило створює природну підсвічування водяних струменів.

На відміну від більшості фонтанних систем, котрі монтуються у штучних басейнах з системами очищення води, унікальність цього проекту полягає в тому, що фонтан використовує воду «живої» ріки. Тому насосна система спроектована надійно, всі насоси з нержавіючої сталі, важливі елементи продубльовано.

Фонтан Roshen містить рухомі елементи: 4 системи UFO з електроприводом, на кожну з яких змонтовано по 40 форсунок та 11 невеличких фонтанчиків, що обертаються навколо своєї осі. Плавність руху досягається за допомогою перетворювачів частоти Hitachi.

Плавучий фонтан Roshen став одним з символів міста Вінниця та вже занесений до туристичних путівників по Україні.

За рахунок ефекту повного внутрішнього відображення, за допомогою встановлених у води освітлювачів, водяні снопи знизу до верху можуть змінювати забарвлення від жовтого до блакитного.

Цьогоріч Фонтан Рошен розпочав свою роботу 21 квітня.Бажаємо гарно провести час та насолодитись фонтаном Roshen на вищому рівні!
Організувати хороший відпочинок допоможуть кафе, бари, паби та ресторани Вінниці розташовані поблизу фонтану Рошен. Дивіться список закладів та читайте відгуки про них:
   •  Маклауд паб, ірландський паб 
   •  Вінницька реберня – єдиний Вінниці гріль-бар на воді 
   •  Чілі Піца, піцерія
   •  River pub, паб 
   •  Аристократ, готельно-ресторанний комплекс
   •  Мадам Класік, ресторан європейської кухні 
   •  Terra Mare, тратторія
   •  БуГай, сімейний ресторан 
 Традиційно восени фонтан відправляється у зимову сплячку до весни! Фонтан закривають гучним концертом. Коли буде закриття фонтану Рошен 2019 ще не визначено. Все залежить від погодніх умов! 

Традиційно це буває у 2 або 3 вікенд жовтня. 
Отож очікуємо на чергове закриття сезону 2019 і на цікавий концерт!

Коментарі до події (28)
 • Катерина Супрун 30 Липня

  Чи працюють фонтани завтра?
 • Nitro Gloom 20 Травня

  чи будуть працювати фонтани 22.05.21???
 • Александр Фалендыш 09 Жовтня

  до якої дати жовтня працює фонтан?
 • Дар'я Нiмченко 27 Вересня

  Чи працює фонтан з 17.10.2020 до 19.10.2020???
  Терміново!!!!