Релакс у Коблеве - 13-19 липня!

Релакс у Коблеве - 13-19 липня!

Всі анонси від: Фора-тур

Поїхали у відпустку на тепле море, золотисті пляжі та багате на розваги містечко Коблево. Вам неодмінно сподобається відпочивати у сучасних номерах, смакувати колоритними стравами та місцевими делікатесами! Беріть із собою купальники, креми для засмаги, найліпших друзів та швиденько на моречко=)

Програма туру:
День 1-й
Виїзд з Вінниці 12 липня в 23:50. Збір біля маг. Грош (зупинка 600-річчя, на Вишеньці).
 - 08:00 - Прибуваємо у Коблево. Поселення в готель згідно офіційно прийнятих стандартів відбувається з 14:00.
Тому всі речі зберігаються у камері схову.
 - 14:00 - Розселення. Відпочиваємо, насолоджуємось морем, купаємось, загоряємо та отримуємо максимум від відпочинку!
День 2-й Відпочиваємо, засмагаємо на морі! Харчування можливе на території бази, поблизу багато цікавих закладів із смачною кухнею та великим вибором страв. В цей день радимо відвідати аквапарк у Коблево. Надзвичайно великий та шикарний аквапарк.
День 3-й Продовжуємо релаксувати! Сьогодні пропонуємо Вам відвідати дельфінарій «Немо».
День 4-5-6-й За бажанням можна відвідати такі екскурсійні маршрути як: м. Одеса, м. Миколаїв, фортецю у Білгород-Дністровську. Також можна попрямувати на дегустацію вин ПАТ «Коблево», прикупити вина в спеціалізованому магазині «Коблево». На пляжах безліч водних атракцій, а ввечері можна добре відпочити у місцевих барах, клубах та дискотеках.
День 7-й О 12:00 здаємо ключики на рецепції та кладемо речі в автобус. 18:00 збір біля автобуса та виїзд додому 02:00 – орієнтовний час прибуття
Вартість туру: 3600 грн

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення