VINFashion Week 2018. Колекція spring/summer

VINFashion Week 2018. Колекція spring/summer

700 м.кв. в ТРК “ПОДІЛЛЯ СІТY” 26 травня перетворяться на цікаву fashion-локацію.

Талановиті дизайнери Вінничини в рамках VINFashion Week 26 травня покажуть колекції spring/summer 2018. Одна з головних цілей VINFashion Week - надати вінничанам та гостям міста можливість ознайомитись з роботами талановитих дизайнерів, проникнутись магією нових тенденцій в світі моди та краси. Наша ціль - зробити захід VINFashion Week місцем, де українське набуває значення світових тенденцій.

Отже, з радістю хочемо вас познайомити з нашими дизайнерами та їх колекціями:

1. Дизайн-студія “DESS” Студія створена в 2004 році. За творчий період з'явилися певні пріоритети: - створення щорічних сезонних колекцій одягу, як реалізація нових творчих ідей. - робота з замовником, яка направлена на правильне стилістичне рішення того чи іншого образу. 

Колекція SS'18  - "Medi Terra": мандруючи Середземномор‘ям.


 

2. TM “Katrin Fox” Katrin Fox творить модний одяг для дітей та тинейджерів, тому вона йде в ногу з часом і використовує найновіші тенденції у своєму дизайні.

Колекція SS'18  - «Fox Time»: настає час лисиць!

3. Cтудія дизайнерського одягу “InDresser” Молодий український дизайнерський бренд стильного жіночого одягу. З власним виробництвом у місті Вінниця. Кожна, хто вдягає сукню ТМ "InDresser" - відчуває себе впевненною та успішною жінкою, якій під силу робити неможливе. 

Колекція SS'18  - "Temperamentum". У кожної жінки своя сила. Свій дар.

4. “PANNA boutique” PANNA boutique працює у Вінниці з осені 2014 року і за цей час здобув прихильність і любов багатьох жінок.  Цінності PANNA boutique: витонченість, вражаюча якість, стильове розмаїття, багатогранність.

Колекція SS'18 - “SEMPRE FELICI”/«Завжди щаслива»!

5. Дизайн-студія "Olexandra Khedoyan" Студія Олександри Хедоян була створена 2018 році. В речах молодої дизайнерки кожна жінка відчує себе привабливою та бажаною!

Колекція SS'18 - "Desire" - нове бачення вечірніх суконь.

6. “Майстерня Наталі Горбонос” Трикотажний одяг – це вбрання, що виготовляється з ниток безпосередньо в майстерні, а основний його акцент – зручність і вишуканість. Ніжні плавні лінії крою, допоможуть жінкам виглядати успішно та стильно.

Колекція SS'18 - «Краще кохати, ніж воювати».

Детальна інформація та замовлення квитків на нашому сайті www.fashionweek.vn.ua.

Або за номером телефону 093 797 66 43.
 

Коментарі до події
Дивись інші події для відпочинку Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook