Вистава "В цьому домі все можливо"

Вистава "В цьому домі все можливо"

Всі анонси від: Театр ім. Садовського

17 березня у Вінниці пройде вистава "В цьому домі все можливо", яку не можливо пропустити.

Сюжет: Найбезглуздіші ситуації, як правило, відбуваються з найближчими людьми, з тими, хто живе з нами під одним дахом. Ну ось згадайте, скільки курйозних випадків відбувалося за всю вашу життя під дахом рідного дому, і скільки в його стінах зберігається таких милих секретів? Вистава «В цьому будинку все можливо» якраз про таких сім'ях, які ведуть задушевні бесіди в перервах між суперечками. Все, втім, як і годиться! Але головне: які б гучними не були сімейні скандали, вони абсолютно не означають, що люди стали один одному чужими - вони можуть веселитися так само голосно! Про всі перипетії, з якими стикаються рідні люди дивіться у виставі, який поставлений за мотивами Еллін Мак Ківер!
Це неймовірно смішний, легкий і динамічний, але в той же час сповнений глибокого сенсу спектакль про любов, про сім'ю, про стосунки між найближчими людьми. Це сміх крізь сльози, який дає глибину подається історії на сцені театру. Парадоксальні ситуації, дивні діалоги і повна непередбачуваність.
Кажуть, що коли серця людей знаходяться близько, вони говорять пошепки, а коли серця віддаляються - переходять на крик. Власне, звідси і така різна погода в будь-якому будинку. Безглузді ситуації, цікаві бесіди, цікаві розповіді, вкрай парадоксальні ситуації будуть зіграні Олексієм Богдановичем

Коли: 17 березня о 18:00
Де: театр ім. Садовського
Вартість: 100-400 грн
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення