Виставка картин Євгенії Гапчинської у Вінниці

Виставка картин Євгенії Гапчинської у Вінниці

Всі анонси від: ІнтерШик

Під Новий рік та на Різдво Євгенія Гапчинська зробила подарунок усім вінничанам – свою неповторну творчість!
Її виставка триватиме з 19 грудня 2018р. по 14 січня 2019 року у ВРЦСМ Галерея «Арт Шик».


Євгенія Гапчинська своїми добрими та світлими образами і абсолютним позитивом, що несе в собі її живопис, чи не найбільш провокативний художник сучасної України. Гапчинська потерпає від неймовірної кількості критики мистецтвознавців, заздрісників - колег, яким дошкуляє її комерційна успішність. Часто Гапчинська „бойкотується” галеристами, насамперед через свою самостійність (у Євгенії дві персональні галереї в Україні). І водночас її обожнюють! Популярність Євгенії безпрецедентна для живописця - вона сягнула рівня поп-зірки. Художниця створила моду на живопис у широкого прошарка людей, які рідко відвідували галереї, та залишилась органічно-самодостатньою у своїй творчості. Досвід виставок свідчить: бажаючих мати у своєму володінні живописні твори Євгенії Гапчинської дуже і дуже багато. У КЦ «Галерея –ХХІ», Ви зможете насолоджуватись картинами, заряджатись позитивною енергією яку випромінюють полотна мисткині. Час дозвілля можна провести сім’єю, у колі друзів та коханих.


Місце: КЦ "Галерея XXI"
вул. Архітектора Артинова, 12-а

Євгенія Гапчинська - популярна українська художниця-живописець.ЇЇ картини щорічно презентуються на вситавках не лише в Україні, а й за кордоном.
А художній стиль і манера Гапчинської відомі кожному. 

В останнє виставка Євгенії Гапчинської була презентована у Вінниці чотири роки тому. Тому для шанувальників майстрині це справжній подарунок до свят!

Коментарі до події (2)
  • Елена 06 Січня

    Обов'язково піду,дякую:)))
  • Olena Zarichna 01 Січня

    Востаннє пишеться разом