Конкурс зимових фото «Вінницька зима: сім'я, розваги, місто»

Конкурс зимових фото «Вінницька зима: сім'я, розваги, місто»

Центр історії Вінниці запрошує вінничан долучитися до конкурсу  «Вінницька зима: сім'я, розваги, місто».  У планах зібрати історії містян та створити виставку. Учасники отримають презенти.

Світлини потрібно надіслати на електронну адресу vinnytsia.history@gmail.com або публікуйте у соцмережі Facebook за хештегом #вінницька_зима . Фото потрібно надіслати до четвертого грудня.

«Кожен ваш відгук буде збережено у фонді Музею Вінниці, а найяскравіші світлини та розповіді прикрасять святкову виставку «Вінницька зима: сім'я, розваги, місто», яка триватиме в час новорічно-різдвяних свят», - зазначає заступниця директора Центру історії Вінниці Олеся Коваль.

Що може потрапити на виставку?

  • «Зимові розваги» - сніговики, санки, ковзанка і не тільки – все, що згадується; все, що втрапило у фотооб'єктив.

  • «Родинне свято» - розповіді про те, як відзначали Новий рік та Різдво ваші батьки, бабусі, родичі; що готували, як прикрашали оселю, які фільми/програми переглядали усією сім'єю.

  • «Фото на згадку» - зимові світлини з головними героями Новорічних свят, та/або на тлі знакових міських споруд, головної міської ялинки, зимові пейзажі улюбленого міста.

Зазначимо, що учасники, які в електронному листі вкажуть свою поштову адресу,  отримають святкову листівку напередодні Нового року з персональним привітанням від Музею Вінниці.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення