Egor Grushin з концертом у Вінниці

Egor Grushin з концертом у Вінниці

Всі анонси від: Вінницька обласна філармонія

Композитор і піаніст Egor Grushin уже цієї осені виступатиме на Вінницькій сцені обласної філармонії!

17 листопада в рамках туру з концертною програмою «Together» відбудеться концерт найяскравішого неокласичного композитора та піаніста України Єгора Грушина в дуеті із Роксоланою Грушиною (віолончель) у Вінницькій філармонії.
За 6 років творчості Єгор Грушин дав понад 300 концертів, презентував світу 4 альбоми, одну збірку фортепіанних творів, видану відомим шведським лейблом, та став автором саундтреків до 6-ти вітчизняних фільмів.

«Ми назвали цей тур «Together», як свою одноіменну композицію, що є однією з найулюбленіших як для наших слухачів, так і для нас самих. І, оскільки, ми є партнерами не лише в творчості, а й в особистому житті, на концерті можна буде відчути підтримку й протиставлення жіночого і чоловічого, емоційного і виваженого, гармонійного та мелодійного. Ми плануємо показати як милозвучно поєднуються і доповнюють одне одного королівське звучання роялю та бархатний тембр віолончелі…»

Єгор Грушин - український неокласичний композитор та піаніст. Один з небагатьох представників неокласичного стилю в музиці. Надзвичайно талановитий та перспективний музикант. Активно почав працювати з 2009 року. У своєму арсеналі має чимало творчих танлемів з іншими українськими музикантами: Океан Ельзи, гуртом Фіолет, Pianoбой, Vivienne Mort та інші!

  "З нетерпінням очікую туру на підтримку альбому «Once», адже дуже кортить поділитись зі своїми слухачами новим матеріалом та свіжими емоціями. Відчуваю неймовірне піднесення ще й через те, що вперше ми відвідаємо таку велику кількість міст поспіль, а саме 18 міст країни, виступатимемо в нових концертних залах, познайомимось з новими людьми, долатимемо тисячі кілометрів у дорозі - це дуже захоплююче! Вдячний вам за те, що слухаєте і підтримуєте мене. До зустрічі, восени!" - Єгор Грушин


Місце проведення концерту: Вінницька обласна філармонія
Початок: 19:00
Дата: 17 листопада
Вартість квитків: від 80 до 250 грн

Коментарі до події (10)
 • Oleksandr Kovel 12 Березня

  Гарно провести час та послухати музику
 • Віннич Сергій 09 Березня

  хочу гарно провести час)
 • Шинкарук Александр 08 Березня

  Живе виконання це завжди  багато емоцій.
 • Ковель Олександр 10 Лютого

  Хочу виграти тому що сам колись грав
Отримуйте
регулярні оновлення