Дізнавайтеся більше про ярмарки у Вінниці

 

Ярмарок в Вінниці - це ринок, який збирається регулярно, в певну пору року, в одному і тому місці ж місці, і на встановлений термін. Мета ярмарку - дати можливість її учасникам виставити зразки своєї продукції для укладання торговельних угод. Але ярмарок - це ще й свято гарного настрою, фестиваль, що нагадує про історичні традиції та місце сімейного відпочинку.
Існує безліч ярмарків і виставок на будь-який смак: різдвяні, ювелірні, сільські, продуктові, ярмарки народної творчості, будівельний ярмарок та багато інших. На нашому сайті представлений повний список за запитом “ярмарка Вінниця” з їх описом, часом роботи, фотографіями та відгуками відвідувачів. Обирайте відповідне вам місце!
У Вінниці цілий рік проходять різноманітні ярмарки на постійних площадках, не тільки в ЕкспоЦентрі, а й на інших локаціях міста.
На новорічних ярмарках можна придбати подарунки і сувеніри для близьких людей, спробувати і купити смачні частування, а заодно і взяти участь в корисних майстер-класах. Одним словом, по-справжньому зануритися в казкову атмосферу свята.

Однією з найпопулярніших ярмарок є новорічна. На ній пропонується покуштувати такі традиційні (і не дуже) страви, як шашлик, тайську кухню, fast food, а також спробувати гарячий глінтвейн. Крім цього, в дерев'яних будиночках, що встановлюються за місяць до Нового року біля водонапірної вежі, продаються сувеніри в українському стилі: теплі шкарпетки, вишиванки, новорічні прикраси, віночки на голову та безліч інших дрібничок.

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті