Закриття фонтану Roshen 2018 у Вінниці

Закриття фонтану Roshen 2018 у Вінниці

Єдиний в Україні та найкращий в Європі Фонтан Рошен припинить свою роботу в середині жовтня. 
Закриття шостого сезону роботи найбільшого у світі світломузичного річкового фонтану ROSHEN у Вінниці заплановано на 13 жовтня. 
Вінничани та гості міста очікують цього року на закритті гучне свято, адже минулого року, вперше за 7 років роботи фонтану Рошен, закриття відбулось без гучного концерту, без зіркових гостей та яскравих салютів. Таке рішення було прийнято нa знaк солідaрності із пострaждaлими внaслідок вибухів боєприпaсів поблизу Кaлинівки/
Кошти, які збирались витратити на організацію виступу музичних гуртів, натомість відправлять для допомоги постраждалим мешканцям.

Отож, цього року вінницький водограй закриватимуть та проводжатимуть на зимовий перепочинок святковим концертом наступні виконавці: 
  • Плач Єремії і Тарас Чубай
  • Скай
  • ХАС


  • Плач Єремії і Тарас Чубай

  • СКАЙ


 
• ХАС

 

Два роки тому концертна програма була присвячена 25-річчю Незалежності України та Дню захисника України й пройшла під гаслом «Назавжди Вільна і Незалежна!»
На сцені минулого року виступали такі виконавці, як Олександр Пономарьов, Брати Гадюкіни та ТНМК. 

Фонтан Рошен на весняно-літній сезон 2019 року відкривався 21 квітня 2018 року. Деталі тут

За оцінками експертів вінницький фонтан входить в десятку кращих і видовищних фонтанів світу. Його унікальність полягає в так званій «зимуючої технології», яка дозволяє опустити конструкцію під воду. 

Найбільший у Європі світломузичний Фонтан із єдиною у світі системою занурення під воду та реконструйована Набережна «Roshen» відкриті 4 вересня 2011 року. 

Дивіться більше про фонтан Рошен та про програму роботи 2017 року. В останній день роботи фонтану Roshen у цьому сезоні, він працюватиме за спеціальним графіком: 19:00 до 21:00 вінничани та гості міста зможуть подивитися повний перелік світломузичних програм фонтану.

Коментарі до події (8)
 • Олена Карпінська 06 Жовтня

  Запрошені артисти дуже круті !!! Обов*язково піду на концерт!!!
 • Маша 02 Жовтня

  Запрошені артисти не вражають!

  Хочу Олега Винника!!!

  Женя Поліщук Маша 08 Жовтня

  Задовбали ви з цим Винником.

  Ігор Люк Женя Поліщук 13 Жовтня

  це точно пуп землі
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook