«Коли приходить натхнення…». Живопис на склі. Персональна виставка Лілії Задоянчук

«Коли приходить натхнення…». Живопис на склі. Персональна виставка Лілії Задоянчук

Всі анонси від: ІнтерШик

Протягом 4 -21 травня 2017 р. у Регіональному центрі сучасного мистецтва «Арт-Шик» триватиме персональна виставка вінницької художниці Лілії Задоянчук  - «Коли приходить натхнення…» з живописом на склі.

Задоянчук Лілія Борисівна  ̶  художник, дизайнер. Закінчила Вінницьке вище художнє профтехучилище №5 (2000р.), Вінницький державний педагогічний університет імені М. Коцюбинського (2007р.)
 Член Київської благодійної арт-асоціації "Золота палітра", учасниця численних виставок. ЇЇ роботи знаходяться в приватних колекціях України, Ізраїлю, США, Швеції, Польщі, Німеччини, Шотландії, Бразилії.

Живопис на склі - дуже давня техніка, поширена у Європі. Але те чим займається Лілія ̶ це її авторське надбання, безмежний простір для експериментів, технічних відкриттів у живописі. Можливості багатошарового виплавленого скла, межують зі скульптурою, і це дає шанс точніше передати ідею, враження або створити зовсім новий ймовірний світ.

Характерна особливість техніки полягає у тому, що фарба наноситься зі зворотного від глядача боку і художниця, починаючи роботу, повинна чітко уявляти не тільки закінчену картину, але й її дзеркальне відображення, той ефект лінзи завдяки якому скло світиться та мерехтить.

Виставка триватиме до 21 травня!

Коментарі до події
Дивись інші виставки Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook