Зірки Цирку дю Солей: льодове шоу Hogwart`s holidays 14 січня

Зірки Цирку дю Солей: льодове шоу Hogwart`s holidays 14 січня

Всі анонси від: Театр ім. Садовського, Компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ»

Зірки Cirque du Soleil: з новим магічним цирковим льодовим шоу Hogwart`s holidays у Вінниці у січні!

Коли:
14 січня
Початок о 14:00 та о 18:00
Де: Театр Садовського

Зірки Cirque du Soleil: льодове шоу Hogwart's holidays

HOGWART'S HOLIDAYS - унікальна постановка на межі фізичного театру та цирку, комедії та магії, що поєднує циркове мистецтво та фігурне катання в єдине шоу на льодовій арені, яка спеціально створюється на сцені кожного залу.


Шоу є цілісною історією з унікальними костюмами, декораціями та відеорядом, що дозволять зануритись у магічний всесвіт Джоан Роулінг так, як ніколи раніше.

Все починається одразу зі входу в театральне фойє. Через платформу 9¾ глядачі вирушать в незабутню подорож коридорами Хогвартса, відвідають матч із квідичу, а потім разом подолають Темного Лорда та попадуть на святковий бал.

yesАртисти циркового шоу вражають акробатикою, що кидає виклик гравітації в поєднанні з унікальними навичками фігурного катання. А інтерактивні ефекти, вражаюча візуалізація та світловий дизайн заворожують кожного глядача.

HOGWART'S HOLIDAYS розповідає магічну історію Світу Гаррі та його друзів і занурює у світ власної уяви.

Шоу запрошує залишити повсякденну дійсність та поринути у світ фантазій з візуальними прийомами, що захоплюють подих в оригінальному музичному супроводі новорічного настрою.Шоу рекомендовано для глядачів будь-якого віку.

Подія 100% відбудеться на автономних генераторах електрики.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення