BROCARD запрошує до Італії

BROCARD запрошує до Італії

Всі анонси від: Sky Park, ТРЦ Мегамолл

Місце, де надихалися Боттічеллі, Модільяні, Фелліні, батьківщина Ренесансу, який подарував світові великі твори, країна, де не соромно любити піцу і їсти її на сніданок, обід і вечерю – Італія. Хочете потрапити в історичне серце Італії – Рим? З 1 квітня до 31 травня 2019 купуйте в мережі магазинів BROCARD продукцію акційних італійських брендів, реєструйтесь на сайті і беріть участь у розіграші подорожі в Італію.

Щоб прийняти участь в акції «BROCARD запрошує до Італії», виконайте наступні правила:

  1. Купуйте товари акційних італійських брендів з додатковою знижкою 10% до дисконтної картки (крім товарів зі знижками та за спеціальними цінами)*.
  2. Отримайте картку + 10% на наступну покупку, яка діє одноразово в період з 1.04.2019 до 30.06.2019 на весь асортимент в магазинах BROCARD*.
  3. Реєструйтесь на сторінці акції https://www.brocard.ua/italy2019 і отримаєте шанс виграти одну з трьох путівок на двох до Риму або один з 10 наборів від італійських брендів.
  4. Дізнайтесь підсумки розіграшу на сайті www.brocard.ua і на сторінках facebook.com/brocard.ua, instagram.com/uabrocard 7.06.2019 до 15:00.

Офіційна сторінка акції:  https://www.brocard.ua/italy2019

Офіційні правила акції: https://www.brocard.ua/italy2019_rules

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення