Концерт у виконанні артистів академічного симфонічного оркестру філармонії:
Германа Кисельова (флейта), Людмили Величко (гобой)
Анатолія Добринчука, Віталія Дячука (кларнети)
Валерія Здоровика, Вадима Тукало (фаготи)
Ігора Боїло, Артема Грінькевича (валторни)
Анни Золіної (скрипка), Максима Пучі (альт), Іллі Петренко (віолончель) .Музичний керівник: Юрій Літун (гобой, м.Київ).
Запрошуємо вас на унікальний вечір камерної музики, що занурить вас у мелодійний світ духових інструментів. Так-так, вам не почулося! Цього разу у нашій залі пануватимуть не струнні, які зазвичай асоціюються з камерною музикою, а саме духові: флейти та гобої, кларнети, фаготи та валторни!
Ідея цього концерту належить нашому креативному гостю з Києва, талановитому музиканту Юрію Літуну, який не тільки надихнув нас на цю концепцію, але й сам візьме участь у її реалізації. З цим музикантом наша публіка познайомилася минулої осені, коли ми мали приємність вітати його у філармонії і як віртуозного соліста-гобоїста, лауреата міжнародних конкурсів, і як знаного диригента, що має досвід співпраці із низкою провідних українських та зарубіжних оркестрів. Для програми цього вечора пан Юрій обрав три камерних твори для духових, кожен із яких розкриває свою унікальну грань камерної музики.
Октет мі-бемоль мажор Петера фон Вінтера, знаного німецького композитора, сучасника Моцарта і Бетховена – це витончений та достатньо рідкісний в озвученні твір, що демонструє витонченість гармонії та багатство тембрів духових інструментів та безсумнівно стане справжнім відкриттям для меломанів.
Один із найвідоміших зразків камерної музики для духових інструментів, що прозвучить цього вечора – Серенада №12 до мінор Вольфганга Амадея Моцарта. Це достатньо унікальний для творчості композитора твір, що вирізняється не лише складом ансамблю, для якого він був написаний, а й мінорною тональністю, що додає йому драматизму й емоційності, невластивим зазвичай для легких та святкових за настроєм серенад.
"Маленька симфонія" Шарля Гуно – ще один камерний шедевр родом з романтичної епохи. Також створений для ансамблю духових інструментів, цей твір є чудовим зразком французької елегантності в музиці, що відповідає класичній традиції, але разом з тим вирізняється особливою ліричною ноткою, властивою композитору.
Приходьте та відчуйте справжню магію тембрів духових інструментів, які поєднаються в унікальній мелодійній палітрі! Не пропустіть особливий вечір, що буде справжнім святом для душі!
Чекаємо вас у філармонії 10 квітня о 18:00.