Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнайтеся більше про відпочинок у Хмельницькому

Для хорошого самопочуття людина повинна чергувати роботу та відпочинок. Причому мова йде не лише про відпустку, а й про вихідні дні. Якщо немає можливості чи бажання їхати кудись далеко, то можна відновити фізичні та емоційні сили удома, в рідному місті. Для цього переглядайте афішу moemisto, обирайте захід та заклад, котрий вам до душі, та насолоджуйтесь релаксом. Який відпочинок у Хмельницькому доступний жителям та гостям міста? В першу чергу, це різноманітні вистави – у театрах (Хмельницький академічний обласний театр ляльок, Хмельницький академічний театр ім. М.Старицького), музичні дійства та концерти у Хмельницькій обласній філармонії.

Більш масштабні заходи в Хмельницькому влаштовуються просто неба – на стадіоні, в парках. Щовечора, в тому числі і на вихідні, гостей чекають у нічних клубах, ресторанах, кафе. Серед них є заклади, котрі влаштовують регулярно зустрічі із відомими музикантами та виконавцями, зірками шоу-бізнесу, кавер-бендами і т.д. Молодь дуже полюбляє дискотеки, тематичні вечірки, які також доступні у місті. Які ще розваги у Хмельницькому можна відвідати:
   • караоке;
   • екскурсії та квести;
   • боулінг та більярд;
   • аквапарк;
   • ковзанку;
   • інтелектуально-розважальні ігри;  
   • кіносеанси.
Переважно дійства розраховані на дорослу аудиторію, проте деякі із них адресовані дітям або підійдуть для сімейного відпочинку. Більшість заходів є платними, проте на нашій афіші можна знайти анонси безкоштовних подій. Також ми публікуємо інформацію про різноманітні акції від закладів Хмельницького, котрі дозволяють зекономити.

Підписуйтесь на нашу сторінку і дізнавайтеся в числі перших про все цікаве, що відбувається в нашому місті: події, їх організаторів, контактні телефони, вартість, дату проведення.