Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнайтеся більше про спортивні події у Хмельницькому

Спорт у Хмельницькому люблять і, що найбільше радує, ним займаються і молоді люди, і старше покоління. Все більше людей розуміють користь регулярних фізичних вправ для здоров’я, тому обирають секції, де мають місце посильні вправи та вправи, що подобаються. Багато батьків прагнуть прищепити своїм дітям любов до фізкультури із найменшого віку, тож сьогодні легко знайти заняття для діток 3-4 рочків.
Дуже популярний серед юнаків футбол у Хмельницькому, є клуби як традиційного командного спорту, так і американського футболу та футзалу. Місто має три дитячо-юнацькі спортивні школи, понад чотири сотні спортивних споруд, три стадіони:
   • «Поділля» (вул. Проскурівська, 83);
   • «Локомотив» (Городній провулок, 2,);
   • стадіон ДЮСШ № 1.
У місті відкрито безліч спортивних майданчиків, футбольних полів, спортивних залів, стрілецьких тирів, майданчиків з тренажерним обладнанням, тенісних кортів. Також є легкоатлетичні манежі, льодовий майданчик, басейни та аквапарк. Бажаючі можуть зайнятися легкою та важкою атлетикою, боксом, різними єдиноборствами, фігурним катанням, танцями.
Щоб подбати і про здоров’я, і про фігуру можна відвідувати фітнес-зали, тренажерні зали чи спорткомплекси, де вправи можна чергувати, підбирати індивідуально. Кращими СК Хмельницького вважаються: клуб СВ (вул. Свободи, 1а), Evolution (вул. Старокостянтинівське шосе, 26/1, жіночий фітнес-клуб FitCurves (Проскурівська, 81), спортивно-оздоровчий комплекс «Кристал» (вул. Геологів, 2/1) та ін.
Якщо по якихось причинах заняття фізкультури не доступні, то завжди можна відвідати спортивні події Хмельницького, які відбуваються тут регулярно.
Дізнатися розклад подій, місце їх проведення, дату та час початку, вартість вхідних квитків, ознайомитися з програмою і т.д. пропонує наша афіша.
Якщо ж ви підпишетеся на нашу сторінку в інтернеті, то ви завжди будете в курсі спортивного життя вашого міста та не пропустите жодного цікавого заходу.