Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнайтеся більше про акції магазинів у Хмельницькому

Як би ви не ставилися до шопінгу, купувати якісь речі все одно будете. Звісно, жінки більше полюбляють ходити по магазинах та обирати різні речі, проте є й чоловіки, які небайдужі до цього заняття. Хмельницький давно вже став важливим торговим центром України і велика заслуга в цьому саме грандіозному речовому ринку. Проте різноманітні товари народного вжитку, одяг, взуття, галантерею, аксесуари, господарські товари та багато чого ще пропонують численні магазини Хмельницького. Аби привабити покупців та перетворити відвідувачів у лояльних клієнтів вони йдуть на різні хитрощі, використовують маркетингові прийоми, заманюють акціями та знижками.

Затяті шопоголіки полюбляють акції у Хмельницькому за можливість заощадити кошти і придбати бажану річ. Найбільші та наймасовіші розпродажі відбуваються у певні періоди: наприклад, наприкінці зими, коли торгові заклади позбуваються залишків теплих речей, та наприкінці літа, коли починають завозити їх нові колекції. Тож саме в міжсезоння найвигідніше купувати речі для всієї сім'ї – добротні та красиві. Також на гарні знижки в Хмельницькому слід очікувати напередодні великих свят – Нового року та Різдва, Великодня. Традиційно вже торгові центри влаштовують «чорну п’ятницю».

Продукти харчування є суттєвою графою витрат кожного хмельничанина, тож багато людей прагнуть зекономити і тут. Для таких бережливих супермаркети придумали програми лояльності, акції на зразок «Рибного четверга» у «Сільпо». Деякі заклади громадського харчування пропонують і в будень, і в свято забути про кухонну плиту і насолоджуватися смачними наїдками у їхніх залах або з скористатися сервісом доставки. Наприклад, Концерт-хол Franko, котрий розміщений на вул. Франка, 6 пропонує знижки на меню щодня: в понеділок на суші, у вівторок – на десерти, у середу – на пиво, в четвер – на вино і т.д.
Якщо ви будете регулярно читати нашу афішу, то ви будете знати куди і коли краще відправлятися за покупками, а куди – за смачною вечерею. Тож підписуйтеся на наші оновлення і не пропускайте найвигідніших пропозицій.