Концерт Академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» та Дитячої студії ансамблю

Концерт Академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» та Дитячої студії ансамблю

Всі анонси від: Хмельницька обласна філармонія

Концерт Концерт Академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» та Дитячої студії ансамблю в Хмельницькому відбудеться 30 травня о 18:00 в Філармонії

Іскрометний гумор та сатира повсякчас були для нас справжньою зброєю поряд із шаблею чи кулеметом, адже вони не лише дошкульно б’ють ворога, а й додають сил та настрою тим, хто ними володіє, допомагають вистояти у безвихідній ситуації та зміцнити бойовий дух. З перших днів війни українці показали усьому світу свою хоробрість та незламність, адже у вічі глузували з недолугих рашистів, які прийшли нас «звільняти».

Безстрашні конотопські жінки, які погрожують танкістам відьомськими прокляттями, дрон, збитий банкою консервованих огірків, порада російським воякам набрати соняшникового насіння у кишені від бабусі, щоб за ними можна було знайти їх могили, веселі роми, що вкрали російський танк, легендарна Чорнобаївка як символ дурощів та недолугості ворога, і ще багато-багато випадків, коли гумор об’єднував нас і додавав снаги у боротьбі!

30 травня, на закриття цьогорічного концертного сезону, наші «Козаки Поділля» теж підготували гарну порцію відбірного жарту, отож і назва концерту відповідна: «Сміємося, отже не здаємося!».

Цього вечора артисти подарують вам жартівливі народні пісні, улюблені хореографічні постановки, дивлячись які, ви не стримаєте посмішку. А ще на вас чекає справжній сюрприз, адже на нашій сцені виступить шанований майстер гумору, самобутній і улюблений народом митець, Герой України, народний артист України, лауреат Шевченківської премії Анатолій Паламаренко.

«…щоб не плакать, я сміялась», - сказала в одній із своїх поезій Леся Українка. У цій фразі вся суть незнищенної України, бо крізь біль і сльози, ми встаємо і далі б’ємо ворогів із посмішкою, яка наводить на них справжній жах. І нехай, на чийсь погляд, цей гумор "чорний", та він допоміг нам вистояти тоді, і допомагає знову і знову «всипати перцю» оркам! І так буде до самої Перемоги!

Тож чекаємо вас 30 травня, о 18.00 на заключному концерті цього сезону у великому залі філармонії.

Слава нашим воїнам, завдяки яким ми можемо працювати і дарувати нашим глядачам гарний настрій!

Частину отриманих коштів буде передано на потреби ЗСУ!
Слава Україні!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення