Антитіла у Хмельницькому

15 лютого у Хмельницькому відбудеться концерт гурту "Антитіла", початок о 19:00.

Гурт "Антитіла" вирушає у великий всеукраїнський тур під назвою "Hello".

Антитіла - український поп-рок гурт з Києва, що виник 2008 року. Лідером гурту є Тарас Тополя. У репертуарі гурту є пісні українською, англійською та російською мовами.

Гурт Антитіла у 2020 році накриє Україну музичною хвилею «Hello».

Гурт Антитіла продовжує успішний тур «Hello» Україною. Стадіонні аншлаги та поспіль два Палаци спорту у столиці - це його перша частина. Від Заходу до Сходу, від театрів до стадіонів, від районних містечок до міст мільйонників. На майданчиках країни гурт представить двогодинну музичну програму з хітів нового альбому, серед яких «ТДМЕ», «Вірила», «Лови момент» та попередніх платівок: «Все красиво», «Люди як кораблі», «БудуВуду» та інші. У якості доповнення - атмосфера спецефектів, світло та надсучасний живий звук світового рівня. Бо саме Антитіла на своїх концертах вперше в Україні представили найкраще сценічне обладнання, що у 2018 році отримало найвищі світові нагороди на музичній виставці в США. Ексклюзивна стадіонна сцена у формі напівкола та вагою 68 тонн буде адаптована під всі турові концертні площадки, щоб прихильники у кожному місті змогли зануритись у музичний світ Антитіла, відчути на повну їх енергію та стати частиною live-шоу «Hello».

«Нас завалили в мессенджерах та на почту групи проханнями приїхати в те чи інше місто. З кожним новим нашим стадіонним концертом хвиля захоплених відгуків і сарафанне радіо розліталося по всій країні. Тож ми, як і обіцяли розширюємо географію туру HELLO. Отже, чекайте нас на нових стадіонах і великих багатотисячних критих залах з великою двох годинною програмою, шоу, звуком і світлом світового рівня!» - додав Тарас Тополя.

Це восьмий тур гурту Антитіла, але вперше вони представили шоу такого формату для своїх прихильників. «Hello» - це два роки підготовки, синергія мільйонів прихильників по всьому світу та праця великої команди Антитіл.
Так Антитіла звучать сьогодні. Звучать для всієї родини.

Антитіла – більше, ніж музика!

Новий тур "Hello" стане найпотужнішим і наймасштабнішим в історії гурту Антитіла. На глядачів чекають нові пісні, улюблені хіти, шоу, драйв, незабутні емоції та потужний живий звук.

Запрошуємо усіх на концерт гурту Антитіла у Хмельницькому!

  • Вартість квитків: 300-750 грн.

Деталі та придбання квитків за номером: (0382) 65 59 25

Коментарі до події (2)
  • Oxana Tkachuk 20 Листопада

    Дуже чекаю!
  • Щаблинская Ирина 24 Лютого

    https://moemisto.ua/km/antitila-u-hmelnitskomu-vseukrayinskiy-tur-sontse-45107.html

    Полюбляю слухати поп- рок, тому хотілось би потрапити на концерт
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення