Бумбокс у Хмельницькому

Увага! Концерт перенесено з квітня на 7 листопад! Всі придбані квитки дійсні!

7 листопада відбудеться концерт гурту Бумбокс, початок  о 17:00 та о 20:00

Концерт у рамках масштабного туру "Таємний код: Рубікон".

Записаний в Україні, Франції та Сполучених Штатах Америки. В результаті його створення з гурту пішло гітарист і басист. Альбом із двома частинами, в якому за 15 років існування гурту Бумбокс буде більше 11 пісень. Три з них добре знайшли і стали суперхітамі: "Безодня", "Твій на 100%" і "Тримай мене". "Таємний код: Рубікон".

Реалізація альбому у вересні, тур центрації є найяскравішим в історії Бумбоксу. Все буде, як і ми любимо: дорога, саундчеки, розташування, що горить усім піснею, напам'ять і розпустить людину. Все буде, як любиш ти - нові бойовики й старі хіти, автографи, фотографії та драйви, що змінюють все на своєму шляху. Перейдемо Рубікон'ю.

Концерти Бумбокс - це завжди нейморно емоційно і по-попереджньому! Їх люблять і чекають, а повні заливи по всій Україні - тому підтвердили.

 • Концерт проходить у Хмельницькій обласній філармонії.

Запрошуємо знаходитись на концертному гурту Бумбокс у Хмельницькому!

 • Ваша квітка: 370-690 грн.

Коментарі до події (49)
 • Sani Litv 15 Червня

  Буде концерт?
 • Леся 03 Березня

  Обожнюю Бумбокс, слухаю їх вдень і вночі, а ще дууже хочу на Театралізоване шоу Нотр-Дам де Парі у Хмельницькому. Розіграш квитків https://moemisto.ua/km/teatralizovane-shou-notr-dam-de-pari-u-hmelnitskomu-41405.html
 • Alonywka Sherepa 02 Березня

  https://moemisto.ua/km/bumboks-u-hmelnitskomu-41125.html                             Привіт, хотілось би виграти цей квиточок та подарувати його свому коханому, так як він шаленіє від цієї групи, думаю йому було б дуже приємно) У цих виконавців дійсно є класні хіти, які ципляють душу, і примушують задуматись….помріяти….

  Цього року ми були на їхньому концерті в Одесі, та получили массу позитивних емоцій, а саме дуже щасливим був мій коханий. Тому хотілось би подарувати йому ці емоції ще разочок))))))
 • Хмельницький Адміністратор 02 Березня

  Nataliia Kop та Бачмага Лера стають переможцями розіграшу! Вітаємо!
Отримуйте
регулярні оновлення