Чорний Квадрат «Ти моє все»

Вистава Чорний Квадрат «Ти моє все» в Хмельницькому відбудеться 18 червня о 19:00 в театрі ім. М. Старицького.

Це нова версія старого, перевіреного десятиліттями, хіта.
Також як і в першій виставі, гострі жарти, цілісний сюжет і прекрасний фінал, що запам'ятовується.
Матеріал вистави залишився тим самим, але при перенесенні на нову команду акторів - він був поліпшений, "абгрейдчен" і вийшло дивно!

Якщо Ви бачили "Ти моє все" (першу версію), то як би це дивно не здавалося, "Ти моє все-2" з новими акторами, викличе у Вас божевільний захват. Від пізнавання і здивування.
Окремий і неможливий для інших театрів випадок, коли одна і та ж п'єса у виконанні інших акторів стає новой виставой. Коли заміна акторів не із зовнішніх причин, а із-за радості і кайфу, що "це ж" можна і "по-іншому".

У ній є присутньою легка атмосфера, не позбавлена життєвих труднощів і зіткнень, а так само незвичайних і яскравих персонажів. Хороші забавні діалоги, що забезпечують веселий настрій упродовж усієї п'єси. Що до самого сексу? Він є. Абсолютно відверті сентенції з блискучим образним гумором.

"Ти моє ВСЕ" - казка. Насправді такого не буває, а якщо і трапляється, то так рідко, що прирівнюється до того, що такого не буває. Це історія, що ідеалізується, неймовірна, запаморочлива, яку приємно і треба подивитися увечері з подругою або молодою людиною. Тому що після вистави є ризик обговорювати її до самого ранку. Бажання і розуміння, довіра і ревнощі - ці теми близькі будь-якому глядачеві і можна сказати, що ця сексуальна казка про Вас.

Вистава в цілому не на один раз, і у Вас може виникнути бажання переглядати її знову і знову.
"Ти моє ВСЕ" - про Любов. І сильна Любов відчувається це на протяг усієї вистави, Ви співчуватимете героям і переживатимете за них. Хоча все одно можете здогадатися, як все закінчиться. Але і це не факт.

Якщо хочете від душі посміятися і без напруги розчулитися - ця вистава для Вас.

Люди, які грають виставу вже 10 років разом. За всі ці жарти й пристрасті вони заплатили нервами та роками. Вони прожили те, над чим сміються і страждають.

У ролях: Володимир Шумко, Анна Шумко

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення