ДахаБраха у Хмельницькому

Концерт ДахаБраха відбудеться у Хмельницькому в лютому 2022 року. Точні дата та час будуть повідомлені пізніше.

ДахаБраха вирушає у Всеукраїнський Тур.

Чому варто піти на концерт ДахаБраха?

 1. Побачити і почути групу, що представляє культуру нашої країни на майданчиках фестивалів Glastonbury, Bonnaroo, Sziget і багатьох інших
 2. Критики в своїх відгуках із захопленням характеризують їх діяльність в якості експерименту в області космології людської душі
 3. Навіть Девід Бекхем не встояв перед чарівною піснею "Шо з-під дуба" і використовував для реклами свого бренду "ДахаБраха" - нове слово в історії світової музики. Проект, який не має у світі аналогів за силою ідеї. Який резонансно репрезентує Україну за кордоном.

"ДахаБраха" створена Владом Троїцьким в стінах театру "Дах" в середині 2000-х. Молоді музиканти миттєво спрацювалися.Сьогодні в їх активі налічується величезна кількість інструментів: басові барабани, перкусія, флейта, фортепіано, віолончель, джембе, акордеон, бугай, укулеле, губна гармоніка, кахон, дарбука, табла, діджеріду. І справляються із цим всім лише чотири пари рук. Три дівчини і хлопець видають вражаюче потужний етно-хаус. Водночас їхні пісні є покликом предків, небувалим за силою і драйвом, вони складні, мають багато прихованих сенсів. І слухачі з неприхованим задоволенням підтверджують це. Критики у своїх відгуках із захопленням характеризують їх діяльність як експеримент в області космології людської душі. Синтез пісенної творчості різних народів світу видає унікальне явище. А в сумі з тонко підібраними харизматичними образами це створює неповторне дійство.

Перший альбом вийшов в 2006-му, щойно - їх шостий альбом, який має назву "Шлях". Сама "ДахаБраха" об'їздила півсвіту і ще трошки. Фірмові барабани, гуцульські шапки і тільки живий звук під час концерту творять зі слухачами щось неймовірне. За межею розуміння. На межі з чаклунством. І за цим відчуттям хочеться повертатися знову.

Концерт пройде у Хмельницькій обласній філармонії.

Запрошуємо усіх на концерт ДахаБраха у Хмельницькому!

 • Вартість квитків: 250-750 грн.
Коментарі до події (94)
 • Адміністратор Хмельницкий 21 Лютого

  Viktoria Yanchuk стає переможцем розіграшу. Вітаємо)

  Viktoria Yanchuk Адміністратор Хмельницкий 21 Лютого

  Дуже дякую !!)
 • Sergii Kalinin 20 Лютого

  Хочу на КОНЦЕРТ
 • Тетяна Прекуп 20 Лютого

  Хочу на КОНЦЕРТ
 • Юлія Кісарова 20 Лютого

  Хочу на концерт
Отримуйте
регулярні оновлення