ДахаБраха у Хмельницькому. Розіграш квитків

ДахаБраха у Хмельницькому. Розіграш квитків

Всі анонси від: Хмельницька обласна філармонія

22-го лютого у Хмельницькому відбудеться концерт ДахаБраха, початок о 19:00.

ДахаБраха вирушає у Всеукраїнський Тур.

Чому варто піти на концерт ДахаБраха?

 1. Побачити і почути групу, що представляє культуру нашої країни на майданчиках фестивалів Glastonbury, Bonnaroo, Sziget і багатьох інших
 2. Критики в своїх відгуках із захопленням характеризують їх діяльність в якості експерименту в області космології людської душі
 3. Навіть Девід Бекхем не встояв перед чарівною піснею "Шо з-під дуба" і використовував для реклами свого бренду"ДахаБраха" - нове слово в історії світової музики. Проект, який не має у світі аналогів за силою ідеї. Який резонансно репрезентує Україну за кордоном.

"ДахаБраха" створена Владом Троїцьким в стінах театру "Дах" в середині 2000-х. Молоді музиканти миттєво спрацювалися.Сьогодні в їх активі налічується величезна кількість інструментів: басові барабани, перкусія, флейта, фортепіано, віолончель, джембе, акордеон, бугай, укулеле, губна гармоніка, кахон, дарбука, табла, діджеріду. І справляються із цим всім лише чотири пари рук. Три дівчини і хлопець видають вражаюче потужний етно-хаус. Водночас їхні пісні є покликом предків, небувалим за силою і драйвом, вони складні, мають багато прихованих сенсів. І слухачі з неприхованим задоволенням підтверджують це. Критики у своїх відгуках із захопленням характеризують їх діяльність як експеримент в області космології людської душі. Синтез пісенної творчості різних народів світу видає унікальне явище. А в сумі з тонко підібраними харизматичними образами це створює неповторне дійство.

Перший альбом вийшов в 2006-му, щойно - їх шостий альбом, який має назву "Шлях". Сама "ДахаБраха" об'їздила півсвіту і ще трошки. Фірмові барабани, гуцульські шапки і тільки живий звук під час концерту творять зі слухачами щось неймовірне. За межею розуміння. На межі з чаклунством. І за цим відчуттям хочеться повертатися знову.

Концерт пройде у Хмельницькій обласній філармонії.

Запрошуємо усіх на концерт ДахаБраха у Хмельницькому!

 • Вартість квитків: 190-650 грн.

Детальна інформація та придбання квитків за номером: (0382) 79 44 74

Щоб отримати квитки Вам необхідно ВИКОНАТИ умови розіграшу:

1. Підписатися обов’язково на email розсилку нашого сайту, підписатися можливо натиснувши  СЮДИ.

2. В коментарях написати: "Хочу на КОНЦЕРТ".

3. Всі учасники мають бути друзями (підписниками) нашої спільноти Фейсбук (сторінка має бути відкритою).

4. Не забувайте "лайкнути" цю подію (мені подобається) у цій афіші та обов'язково - "ЗРОБИТИ РЕПОСТ" у соцмеражах цього запису: (Поділитись подією) - СТОРІНКА МАЄ БУТИ ВІДКРИТОЮ. Без цього пункту розіграш не буде враховуватися!

Переможці будуть визначені 21 лютого о 12:00, через random. 1 учасник отримає квитки!!!

Анонімні коментарі та без фото рахуватися не будуть а також без підписки на розсилку електронної адреси також будуть не дійсні (підписуйтеся на email сайту, пишіть справжнє прізвище, щоб уникнути непорозумінь)! ВИКОНУЙТЕ ВСІ УМОВИ РОЗІГРАШУ!!!!! 

Коментарі до події (94)
 • Адміністратор Хмельницкий 21 Лютого

  Viktoria Yanchuk стає переможцем розіграшу. Вітаємо)

  Viktoria Yanchuk Адміністратор Хмельницкий 21 Лютого

  Дуже дякую !!)
 • Sergii Kalinin 20 Лютого

  Хочу на КОНЦЕРТ
 • Тетяна Прекуп 20 Лютого

  Хочу на КОНЦЕРТ
 • Юлія Кісарова 20 Лютого

  Хочу на концерт
Отримуйте
регулярні оновлення