Даруємо сертифікати від хімчистки "Чисто" для друзів moemisto.ua/km

Подія минула
Даруємо сертифікати від хімчистки "Чисто" для друзів moemisto.ua/km
Даруємо сертифікати від хімчистки "Чисто" для друзів moemisto.ua/km

Протягом усього свого життя, кожного дня просувайся вперед, ставай більш умілим, ніж вчора, більш умілим, ніж сьогодні. Цей Шлях ніколи не закінчується!!!

Ідеологія ЧИСТО:

"ЧИСТО" постійно вдосконалює якість роботи, якість сервісу, кваліфікацію персоналу. Ми завжди  просуваємося вперед, стаємо більш професійними і умілими ніж вчора та більш зручними і приємними ніж сьогодні.
"ЧИСТО" використовує новітні технології та сертифіковану якісну хімію і матеріали.
"ЧИСТО" можна без остраху довіряти постійний догляд за своїм гардеробом, килимами, постіллю.
"ЧИСТО" завжди прикладе всіх зусиль щоб реанімувати Ваші речі після екстрених випадків  і забруднень.
"ЧИСТО" це завжди доступно, зручно і з акційним сюрпризом.

 У людському розумінні глибоко засів радянський шаблон – що хімчистка це дорого і тому її послугами потрібно користуватися коли річ знаходиться у критичному стані. І як результат, невідомо що буде з нею після чистки.

З 2004 року мережа хімчисток "ЧИСТО" доносить до клієнтів розуміння, що річ потребує постійного догляду. За гроші у хімчистці "ЧИСТО" ви купляєте не реанімацію речей, а вільний від клопотів час, свіжий зовнішній вигляд і продовження життя Вашого гардеробу. Для цього ми використовуємо новітні технології та сертифіковані матеріали, але основна наша перевага полягає в постійному вдосконаленні команди наших працівників у плані професіоналізму та сервісу обслуговування.

 Ми ідемо в ногу з часом, завжди просуваємося вперед, стаємо більш професійними ніж вчора та більш умілими ніж сьогодні.

 Послуги хімчистки "ЧИСТО" - це можливість користуватися улюбленими речами довго, незалежно чи це дизайнерське сукня з дорогоцінними елементами чи шкіряний виріб. Адже хороша хімчистка освіжає красу речей, які вам дорогі.

 Завдяки такому підходу, за короткий термін Мережа Хімчисток "ЧИСТО" зайняла лідируючі позиції в західному регіоні і може похвалитися постійними клієнтами, які вже давно стали для нас друзями.

Найбільший сайт афіш moemisto.ua/km та "Чисто " дарують подарункові сертифікати.  Щоб їх отримати, Вам потрібно бути другом (підписником) нашої спільноти у Фейсбук  або ВКонтакте. Зайшовши у ці групи Вам необхідно виконати умови розіграшів.

Адреси хімчисток у Хмельницькому: 

вул. М.Рибалка, 2А (ТЦ "Оазис")

 (0382) 719 040
     ПН.-СУБ. 9.00-21.00  
  НД 10.00 - 19.00
та
  вул. Свободи, 23 (ТЦ "Фуршет")
 (0382) 787 001
     ПН.-СУБ. 9.00-21.00  
  НД 10.00 - 19.00

Коментарі до події:
Слідкуй за MoeMisto!
Підпишись на щотижневий анонс та читай нас у соціальних мережах
Блог Moemisto
Найгарячіші літні фестивалі 2017
Найгарячіші літні фестивалі 2017 Саме зараз час планувати своє літо, яке повинно стати незабутнім. Щорічно відбувається безліч різноманітних та яскравих...
Свято Івана Купала: куди піти 6-7 липня у Хмельницькому
Свято Івана Купала: куди піти 6-7 л... Свято Івана Купала відзначають в день літнього сонцестояння з 6 на 7 липня. У цю чарівну ніч відбудеться святкування Іва...
Прогулянка Хмельницьким: від минулого до сьогодення
Прогулянка Хмельницьким: від минуло... До 1954 року місто Хмельницький мало назву Плоскирів (Проскурів). У роки Проскуріва будівництво було не вдалим та було л...
Читати всі статті
Афіша Хмельницького - долучайся на Facebook.