"Дизель шоу. 8 років разом" у Хмельницькому

"Дизель шоу. 8 років разом" у Хмельницькому

Всі анонси від: Хмельницька обласна філармонія

Запрошуємо усіх хмельничан та гостей міста на гумористично-розважальний концерт "Дизель шоу" з програмою "8 років разом", який відбудеться 23 червня в Філармонії, початок о 17:00 та 19:30.

Жарти цієї команди цитують в мережі і вони розлетілися в інтернеті по всьому світу. Образи і пародії обговорюють всі цінителі якісного гумору.

Унікальне гумористичне шоу якісно відрізняють зрозумілі і близькі кожному теми, доступні будь-якому віку, цікаві чоловікам і жінкам! 

На глядачів чекатимуть нові та вже добре відомі, але не менш смішні жарти. 

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ «ДИЗЕЛЬ ШОУ. 8 РОКІВ РАЗОМ»?

  1. Найпопулярніший гумористичний проєкт країни.

  2. Особлива ювілейна програма із найкращих та прем’єрних номерів яскравої команди.

  3. Прекрасний вечір в дружній атмосфері, що дарує заряд енергії та позитиву.

Жарти на актуальні теми, сценки, музичні номери та розіграші глядачів. Дизель шоу жартує про життєві ситуації та лишається позитивним та життєрадісним. 
Це гумор, який зрозумілий кожному: відносини між протилежними статями, сімейні стосунки.

«Дизель Шоу» можна і треба дивитися всією родиною! Скетчі на актуальні соціальні теми: про захмарні рахунки за комуналку, електронні декларації та такий бентежний курс долара.

УЛЮБЛЕНІ ОБРАЗИ ТА СВІЖІ ІСТОРІЇ У НОВІЙ ПРОГРАМІ «ДИЗЕЛЬ ШОУ. 8 РОКІВ РАЗОМ» НА СЦЕНІ

Саме другий весняний місяць є ювілейним для «Дизель Шоу». Перший випуск програми вийшов 24 квітня 2015 року, і тепер яскраві актори прагнуть відзначити важливу дату разом із вами. Адже 8 років для творчого проєкту – серйозний вік.

У програмі концерту – нові актуальні номери і продовження вже добре відомих історій. Улюблені актори підкорять яскравими образами – ошатними, бойовими й незламними.

На сцену цього вечора вийдуть неперевершені Єгор Крутоголов, Вікторія Булітко, Євген Сморігін, Євген Гашенко, Яна Глущенко, Олександр Бережок, Дмитро Танкович та Юлія Мотрук, а також зіркові гості, що неодноразово виступали разом із «дизелями» та завоювали прихильність публіки. А ще – обіцяно багато сюрпризів!

Подія традиційно матиме на меті підтримати ЗСУ. Під час концерту також буде відкрито благодійний збір. До зустрічі!

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення