До Святого Валентина всім закоханим

Подія минула

14 лютого Від’їзд о 5.00 від ТЦ Магніт. Хмельницький
Самбір - одне з стародавніх мiст на Львівщині. З архіологiчних дослiджень вiдомо, що в цiй мiсцевостi iснували поселення людей ще в доiсторичнi часи, але першою друкованою згадкою про мiсто вважається 1241 рiк. Пішохідна екскурсія по історичному центру. Огляд старого міста: ратуша 1606 р., костел Іоанна Хрестителя XVI ст., собори XVII - XVIII ст., стара забудова площі Ринок. Екскурсія в музей "Бойківщина". Відвідування головного храму міста — церкви Різдва Пресвятої Богородиці , де вже 250 років зберігають мощі покровителя закоханих святого Валентина, а також чудотворна ікона Самборської Богородиці, яка чує всі молитви. 
Ким був святий Валентин
Святий великомученик Валентин народився у третьому столітті нашої ери. У ті далекі суворі часи римський імператор Юлій Клавдій ІІ забороняв своїм воякам одружуватись, але молодий священик Валентин таємно вінчав закоханих — і за це був засуджений на смерть. Перед стратою Валентин залишив дівчині листа з освідченням у коханні. Звідти й пішла традиція надсилати листівки-валентинки. Мученика стратили 14 лютого 269 року. А через двісті років Валентина проголосили святим. У день святого Валентина в церкву Різдва Пресвятої Богородиці, як і щороку впродовж останнього десятиліття, їде чимало молоді. Вона прагне світлих і щирих почуттів, хоче скласти молитву за збереження духовної чистоти. І задля цього варто їхати за десятки, сотні кілометрів до старовинного Самбора, до маленької церковки з унікальними реліквіями!
Вирушаємо до села Кульчинці. У Кульчинцях відвідуємо етнографічний музей та кав’ярню «Під синьою пляшкою» Юрія Кульчицького. Саме Юрій Кульчинський є основоположником першої кав'ярні у Відні, з якої і почалось «кавова лихоманка» у Європі. 
Приїзд до Львову. Вечірня прогулянка по Львову, де Ви зможете смачно повечеряти у маленьких, затишних ресторанчиках у центрі міста, попити смачної кави, придбати сувеніри і просто поринути у атмосферу завжди романтичного, середньовічного міста Лева.
Поселення в готель. Ночівля.
15 лютого 9.00 Сніданок. Прибуття до Львова. Львів - одне з найпрекрасніших міст Європи, в якому органічно переплелося минуле і сьогодення. Це - місто соборів, храмів, пам'ятників архітектури і нових районів. 
Екскурсія по середньовічному місту “Лабіринтами львівських вулиць...” фортифікації XIV-XV ст.; ансамбль Успенської церкви; монастирський домініканський костел Божого тіла; собор Св. Юри – шедевр бароко та головний греко-католицький храм України; підземелля аптеки-музей(15/10 грн.). Ансамбль площі Ринок – перлини епохи Відродження; міська Ратуша - здолавши 400 сходинок її башти, ви попадете на оглядовий майданчик, звідки відкривається прекрасна панорама на все місто. Латинська кафедра з каплицею Боїмів - усипальнею багатих міщан; старовинний куточок Сходу – вірменський квартал з оглядом інтер'єру Вірменського собору XIV ст. Проспект Свободи – своєрідний ансамбль еклектики і модерну. 
Вільний час.
20.00 - Виїзд до Хмельницького
16 лютого 00.00 – Орієнтовне повернення до Хмельницького!
Вартість туру: 500 грн. 
. У вартість входить: 
• проїзд комфортабельним автобусом;
• мешкання в 2-, 3-х місцевих номерах із зручностями; 
• сніданок; 
• екскурсійне обслуговування; 
• страховка.

Довідки за тел. (0382)77-90-36, 0679019333, 0673805964 

Коментарі до події:
Слідкуй за MoeMisto!
Підпишись на щотижневий анонс та читай нас у соціальних мережах
Блог Moemisto
Найгарячіші літні фестивалі 2017
Найгарячіші літні фестивалі 2017 Саме зараз час планувати своє літо, яке повинно стати незабутнім. Щорічно відбувається безліч різноманітних та яскравих...
Свято Івана Купала: куди піти 6-7 липня у Хмельницькому
Свято Івана Купала: куди піти 6-7 л... Свято Івана Купала відзначають в день літнього сонцестояння з 6 на 7 липня. У цю чарівну ніч відбудеться святкування Іва...
Прогулянка Хмельницьким: від минулого до сьогодення
Прогулянка Хмельницьким: від минуло... До 1954 року місто Хмельницький мало назву Плоскирів (Проскурів). У роки Проскуріва будівництво було не вдалим та було л...
Читати всі статті