Фестиваль Кентаври

Фестиваль Кентаври

Запрошуємо усіх на фестиваль Кентаври. Захід пройде в Древньому Києві "Парку Київська Русь". Фестиваль кінно-трюкового мистецтва "Кентаври".

Це вже сьомий фестиваль поспіль. Він відкриває гостям унікальний світ каскадерського мистецтва, яке можна побачити лише в кіно та на даному заході.

"Парк Київська Русь" - це унікальний комплекс, що не має аналогів у всьому світі. На основі наукових знань НАН України відтворюється та будується Древній Київ Х століття у його натуральному розмірі, масштабі 1:1. Древній Київ розташований недалеко від Києва сучасного - в 45 хвилинах їзди - в селі Копачів, Обухівського району, Київської області. Маршрутки курсують від станції метро "Видубичі" відповідно до розкладу на сайті.

Фестиваль пройде з 28 по 29 квітня. 

Протягом двох днів в оточенні архітектури Древнього Києва відважні вершники та вершниці, дорослі та зовсім юні, вражатимуть глядачів неймовірними трюками: їзда догори ногами, задом наперед, відразу на двох конях, вони будуть прослизати під конем, вибудовувати "піраміди". І все це на повному скаку.

Окрім неймовірних трюків на гостей чекатиме можливість побачити рідкісні історичні породи коней з "Княжої конюшні". З кіньми можна буде сфотографуватись та покататись верхи.Змагання з джигітовки доповнюватимуться виступами пішого театру Древнього Києва, конкурсами, розіграшем подарунків та іграми. Смачні середньовічні страви та напої можна буде скуштувати в Княжій корчмі та в альтанках. Також працюватиме середньовічний тир для стрільби з лука, канатний спуск "Політайло", монетний двір для карбування монет.

Гості "Парку Київська Русь" дізнаються багато цікавого про життя наших предків, відвідавши музеї історичного костюма і дерев'яного зодчества, оглянувши експозиції облогової техніки, середньовічного кораблебудування та катування. Придбати цікаві сувеніри та унікальну книжку "Древньослов’янський розмовник" для спілкування стародавньою мовою наших пращурів можна буде в магазині та на ярмарку майстрів.

На завершення програми на гостей чекає яскраве нічне вогняне шоу. А хто забажає продовжити відпочинок ще на один день - є можливість залишитись на ночівлю за попереднього бронювання місць в будинку готельного типу "4 кімнати" та хостелі.

Вартість квитка: 250 грн., для пенсіонерів і студентів - 100 грн., для дітей шкільного віку - 50 грн., дошкільнятам - безкоштовно.

Детальна інформація на сайті parkkyivrus.com

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення