Фестиваль Медовий спас у Хмельницькому

Фестиваль Медовий спас у Хмельницькому

Всі анонси від: парк імені Чекмана

З 17 по 19 серпня у Хмельницькому відбудеться фестиваль меду "Медовий Спас".

Захід пройде в парку культури і відпочинку ім. М. Чекмана.

Солодкий фестиваль "Медовий Спас" - три дні хмельничани матимуть змогу провести у царстві меду, і кожний, хто його відвідає, отримає естетичну насолоду, відпочинок і розваги, змістовну інформацію та придбає корисні для здоров’я продукти. Програма фестивалю насичена різноманітними заходами, концертами та майстер-класами. Родзинкою має стати масштабний ярмарок меду та продуктів бджолярства за участю бджолярів з Подільського краю та України.

  • Програма фестивалю включає: виставку ярмарок продукції бджільництва, виробів декоративно ужиткового та образотворчого мистецтва, тематичні фотозони, проведення майстер-класів, спортивних змагань, ігор та вікторин, просвітницьких заходів, що пов’язані з читанням та книгами, організацію медової освітньої школи з лекціями та інформаційними презентаціями про властивості меду та особливості розведення бджіл, частування хмельницьких кулінарів та рестораторів тощо.
  • Участь у фестивалі беруть: пасічники та їхні громадські об'єднання незалежно від місця проживання та реєстрації, науковці, краєзнавці, фотомитці, які мають напрацювання, пов'язані з тематичкою заходу, народні майстри, фольклористи, мистецькі колективи, окремі виконавці. 

Запрошуємо бджолярів, флористів, майстрів з народних ремесел, зокрема з виготовлення вуликів, садоводів (саджанці плодових дерев, декоративних кущів), фармацевтів (косметика та ліки на основі меду), рестораторів (кухня з використанням меду) взяти участь у фестивалі!

Запрошуємо на фестиваль меду "Медовий Спас" у Хмельницькому!

Детальніше за номером: (0382) 65 61 26, (0382) 65 11 41

Коментарі до події (1)
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Хмельницького завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook