Фестиваль Остання столиця

Фестиваль Остання столиця

Запрошуємо усіх на фестиваль "Остання столиця".

Захід пройде з 23-25 серпня у місті Кам'янець-Подільський в Старому місті, площа Вірменський ринок, початок о 10:00.

Цього року у Кам’янці-Подільському на фестивалі історичної реконструкції "Остання столиця" згадають та вшанують добу Директорії, етап становлення української державності 20-х років минулого століття. Адже саме у Кам’янці, неподалік Троїцької церкви, у колишньому готелі "Бель-вью" з червня 1919 року тимчасово перебував Уряд УНР. Тож місто фактично стало останньою столицею держави. Зазвичай "Остання столиця" проходить у форматі музейно-освітнього заходу. Головним едементом є реконструкція вуличного бою між військами УНР і більшовиками. Реконструктори з різних куточків України, зокрема Львова, Києва, Чернігова, Тернополя, Хмельницького відтворять бій у Старому місті, на площі Вірменський ринок. Також у програмі - екскурсії по табору учасників фестивалю в Старому замку, фотосесії з реконструкторами, виступи гуртів із автентичними співами тих часів, виставки, презентації. 
Лектори фестивалю розповідатимуть маловідомі факти про цей період. 

У меморіальних та батально-історичних дійствах, насичених автентичними деталями, широко висвітлюються всі аспекти військового мистецтва, 
військового побуту, тактики, одностроїв, зброї і спорядження армії УНР. В яскравих образних формах віддають данину нашим предкам, які під різними прапорами і з різними різні ідеологічними поглядами,кожен по-своєму відстоював право на майбутнє народу. Унікальність "Останньої столиці" в місці його проведення: не на обмеженій площі замку чи в полі, а посеред міста.

Військова муштра, відтворення бою, тактичні маневри від реконструкторів з усієї України не залишать нікого байдужими.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення