Фестиваль Translatorium у Хмельницькому

Фестиваль Translatorium у Хмельницькому

З 4 по 6 жовтня у Хмельницькому відбудеться фестиваль "Translatorium".

Хмельницький фестиваль "Translatorium" є єдиним на сьогодні фестивалем в Україні. Фестиваль присвячений художньому перекладу. Хмельницький фестиваль "Translatorium" триватиме 3 дні, близько 20 гостей з різних куточків країни та майже 2 десятки подій.

Фестиваль TRANSLATORIUM оголосив цьогорічну тему/ На III літературно-перекладацькому фестивалі TRANSLATORIUM ми зосередимось на практичних аспектах роботи перекладача та поговоримо про співпрацю в широкому сенсі (між учасниками перекладацької та літературної спільноти, між редактором і перекладачем, між перекладачем і автором, і навіть між перекладачем і практиком мистецтва). Третій рік поспіль ми запрошуємо до Хмельницького понад 25 учасників з України та з-за кордону. Упродовж трьох днів фестивалю TRANSLATORIUM ми проведемо два десятки подій — лекції, майстерні художнього перекладу, професійні дискусії та неформальні зустрічі. 

Серед гостей - відомі перекладачі, літератори, видавці та менеджери культури. Цьогоріч освітні заходи об’єднані окремим блоком — Освітньою програмою, що відбуватиметься за підтримки Українського культурного фонду. 

Не пропустіть наймаштабнішу літературну подію Хмельницького!

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення