Гаррі Поттер. Магічна музика

Гаррі Поттер. Магічна музика

"ГАРРІ ПОТТЕР. МАГІЧНА МУЗИКА" ЗНОВУ НА СЦЕНІ ФІЛАРМОНІЇ!
Наша концертна програма «Гаррі Поттер. Магічна музика» повертається на сцену філармонії!

Пів року наш симфонічний оркестр та хор ансамблю «Козаки Поділля» гастролювали містами Європи, презентуючи закордонній публіці українську культуру та розповідаючи про нашу боротьбу за свободу та незалежність, і ось зараз вони знову готові зіграти для вас улюблені музичні твори.

Авторами музики з фільму про Гаррі Поттера були дуже імениті композитори, творчість яких неодноразово відзначали різноманітними преміями та нагородами. Наприклад, творець головної теми Джон Вільямс є лауреатом 25 премій «Греммі» та п’яти премій «Оскар», автором культової музики до цілої низки не менш культових фільмів.

Александр Деспла, у майбутньому лауреат двох «Оскарів», створив музику до «Смертельних реліквій».

Ніколас Гупер - дворазовий лауреат премії BAFTA, яка є британським аналогом «Оскара», а саундтрек, написаний ним до «Напівкровного Принца», дебютував на 29-ій сходинці Billboard і був номінований на «Греммі», ставши найуспішнішим із усіх цій кіноісторії.

Отож якщо ви хочете поринути в атмосферу магії та пригод і насолодитися чудовою музикою у виконанні симфонічного оркестру, запрошуємо вас 28 квітня о 18.00 завітати до нашої концертної зали!

Симфонічний оркестр та хор зачарують вас епічністю та красою музики з усіх восьми фільмів саги про хлопчика, що вижив. Програма обрамлена цілісною історією та відеорядом, що дозволять зануритись у магічний всесвіт Джоан Роулінг так, як ніколи раніше.

Тож якщо ви такі ж палкі прихильники Гаррі Поттера, як і наш оркестр; якщо імена Джона Вільямса, Патріка Дойла, Ніколаса Гупера та Александра Деспла змушують ваше серце тремтіти у передчутті прекрасної музики; якщо ви завжди мріяли відвідати крутий захід, присвячений магічному світу і створений тими, хто сам цим світом захоплюється — вам неодмінно до нас!

У програмі беруть участь:

Академічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії
Хор Академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля»

Диригент - Тарас Мартиник

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення